+ Pridať inzerát

Špeditér/ka v MKD

Špeditér/ka  v MKD
Slovakia Nitriansky kraj Nové Zámky Published November 20, 2020 ID #1092825

Špeditér/ka LA-JO Trans s.r.o.
Miesto práce
Zelená 13, Nové Zámky-Dolná kapsa

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
01.01.2021

Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac
Ponúkaná mzda za uvedenú pozísiu je od 800-1200 €/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vyhľadávanie prepráv
- aktívna práca s databázami
- cenová kalkulácia prepráv
- prijímanie a práca s objednávkami
- aktívna komunikácia s vodičmi a zákazníkmi
- koordinácia práce vodičov
- kontrola jednotlivých prepráv a plnenia objednávok
- príjem a analýza objednávok
- zodpovednosť za efektívny priebeh a koordináciu celej prepravy
- monitorovanie pohybu zásielok a aktuálneho stavu prepravy
- dojednanie podmienok s dopravcami
- príprava prepravných podkladov a objednávok
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- žiadna rutinná práca, stále treba analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodovať

- ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou
Zamestnanecké výhody, benefity
- zázemie stabilizovanej, úspešnej spoločnosti
- kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah
- práca v mladom kolektíve
- mobilný telefón
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Doprava
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
RAALTRANS - základy
Timocom - základy
SPED - základy
Počet rokov praxe
2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- schopnosť koordinácie, organizácie a plánovania prepravy
- anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (maďarský jazyk výhodou)
- obchodný duch, asertivita, odolnosť voči stresu
- silná orientácia na zákazníka a výsledky
- tímový hráč
- dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť pri výkone práce
- čistý register trestov+
-znalosť anglického aľebo nemeckého jazyka je podmienkou
- komunikatívnosť
- rozhodnosť, zodpovednosť
- chuť pracovať a učiť sa
- schopnosť zvládať stresové situácie
- prax na danej pozícii minimálne 2 roky!
Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Autodopravu vykonávame od roku 2000, kedy naša firma existovala ešte pod názvom Jarmila Pólya LA-JO TRANS.
V roku 2012 nastal zlom. Vznikla nová spoločnosť s názvom LA-JO TRANS s.r.o.

Do portfólia služieb sa k medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej autodoprave pridala špedičná činnosť.

Pri práci sa riadime jednoduchými zásadami. Sú nimi spoľahlivosť a flexibilita.

Tova