+ Pridať inzerát

Špeditér / Špeditérka - min. prax 1 rok

Slovakia Košický kraj Košice Published November 10, 2020 ID #993095

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu špeditér.

Úlohou je kúpa - predaj a dohľad nad prepravami a rozvoj spolupráce s klientami.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Pravidelná komunikácia s klientmi
• Tvorba cenových ponúk
• Nákup a predaj prepráv
• Dohľad nad prepravami

Požadujeme NJ alebo AJ alebo FJ alebo TJ alebo MJ + prax

Ponúkame:
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Príjemné pracovné prostredie a tím zamestnancov
• Možnosť Home Office 4 dni v mesiaci
• Flexibilná pracovná doba
• Mobilný telefón, notebook

V skratke, ak si ukecaný človek, ktorý rieši veci s nadhľadom a baví ho robiť biznis, organizovať transporty a točiť prachy, si ten pravý človek k nám.

Základná zložka mzdy je na úrovni 800€, + provizie z predaja 20%, avšak mzdu dohadujeme podľa praxe a skúsenosti uchádzača.

CV zasielajte na: [email protected]