+ Pridať inzerát

Potrebujeme posily pred Vianocami - skladník

Slovakia Trnavský kraj Galanta Published October 23, 2020 ID #778168

Potrebujeme posily pred Vianocami.

Mzdové podmienky: 11 - 12 EUR/hod.

Čo ti vieme ponúknuť?
- prácu na živnosť
- dostaneš za každú odrobenú hodinu 11 eur, po splnení fondu dokonca 12 eur
- máš plnú podporu koordinátora

Požiadavky na zamestnanca:
- platný preukaz VZV
- schopnosť a ochota pracovať na 3 pracovné zmeny
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou, ale nie podmienkou
- spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
- tímový hráč

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Úlohou manipulačného pracovníka s VZV v našej spoločnosti je nasledovné:
- vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických zariadení (NZV alebo VZV) a skenera
- spracováva potrebnú dokumentáciu
- zaisťuje bezpečnosť tovaru
- udržiava skladové priestory v predpísaných podmienkach
- práca na 3 zmeny
- miesto výkonu práce: Gáň

Doplňujúce informácie:
Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.