+ Pridať inzerát

NEMECKO - SKLADNÍK / PICKER - MUŽI - ŽENY - PÁRY

Slovakia Published October 23, 2020 ID #780391

❗️ NÁSTUP : IHNEĎ - 5 miest
✅ MZDA : 10,15 €/hod. Brutto + príplatky
✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PRÍSPEVOK na ubytovanie vo výške 1€ za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti v Nemecku
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR
✅ Preplatená cesta do Nemecka
✅ Poskytujeme zálohy

POŽIADAVKY :
• Nemecký jazyk - A1 - úplný začiatočník
• Čistý register trestov
• Fyzická zdatnosť

NÁPLŇ PRÁCE :
• Nakladanie a vykladanie balíkov
• Následné spracovanie zásielok a všeobecné pomocné činnosti, ktoré súvisia s pickovaním v logistickom centre.
• Maximálna hmotnosť balíka je 30 kg.

Miesto : Graben

✌Vaše ŽIVOTOPISY zasielajte priamo našej náborárke na e-mail + uveďte na ktorú pozíciu sa hlásite, či ste pár a ďalšie dôležité informácie o Vás. Kontaktný e-mail: [email protected]