+ Pridať inzerát

NEMECKO - PRACOVNÍK SKLADU, VODIČ VZV

Slovakia Published November 7, 2020 ID #976349

V spolupráci s našim klientom, českou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme pracovníkov na prácu do rôzych skladov (napr. potraviny, bicykle, oblečenie, kŕmivo pre zvierata, logistika pre automobilový priemysel, ...) po celom Nemecku na pozíciu skladník a vodič VZV.
Práca je na českú pracovnú zmluvu.
Pracovná doba závisi od daného skladu v ktorom budete pracovať.

Miesto práce: Nemecko – rôzne miesta po celom Nemecku, napr. Rothlein, Marl, Hamm, Berlin, Mnichov, Straußfurt, …
Ponúkaný plat:
9 - 10 € na hodinu netto + hradené ubytovanie

Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
- spracovanie objednávok
- manipulačné práce
- pikovanie
- príjem, skladovanie a evidencia materiálu
- práca so skenerom
- u VZV vyskladňovanie tovaru z vysokých regálov podľa objednávok
- Príprava tovaru na expedíciu

Iné výhody:
- ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Nemecka - a hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu 50€/mesačne

Požiadavky na zamestnanca
- Nemecký jazyk – základy
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou
- tímová práca a spoľahlivosť.
- u VZV platný preukaz - podmienkou
- vlastné auto je výhodou

Informácie o výberovom konaní :
V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis s detailnými informáciami o vašej predchádzajúcej praxi a aktuálnou fotografiou na [email protected] . Váš profil bude preposlaný zamestnávateľovi