+ Pridať inzerát

1000 €/mesačne. Skladník v Devínskej

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published October 30, 2020 ID #907107

Informácie o ponuke:
Mzdové podmienky (brutto)
848 - 1 000 EUR/mesiac
848 € + osobné ohodnotenie + príplatky

Zamestnanecké výhody, benefity
- ubytovanie ZDARMA
- osobné hodnotenie do výšky 20%
- dochádzkový bonus (mesačný) 50 € a (ročný) 30 €
- nadčas 40% z priemernej hodinovej mzdy
- poobedná 0,40 €
- 1,60 €/h nočný príplatok
- príplatky za soboty 1,667 €/h a nedele 3,333 €/h
- sviatok 100%
- stravné lístky 3,83 € - 55% hradí zamestnávateľ
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Požiadavky na zamestnanca:
- skúsenosti s obdobnou pozíciou výhodou
- pracovná pozícia vhodná pre mužov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru
- príprava komponentov do výroby v sklade
- vykládka a nakládka komponentov
- príprava a výdaj tovaru
- 8 hod. zmeny

Doplňujúce informácie:
- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] volajte na tč. +421907569654 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.