+ Pridať inzerát

Consultant, manažér

Slovakia Published December 16, 2020 ID #1295614

Mzda: 1000 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, mladistvého, zdravotne postihnutého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Názov pozície: Consultant, manažér

Ponúkaný plat: 1000 € za mesiac

Názov spoločnosti: LOGITECH, spol. s r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Aktívne vyhľadávanie klientov, komunikácia s klientami, poradenstvo a riesenie aktuálnych potrieb klientov, dlhodobá starostlivosť o klientov. Práca s PC, mailing, vypracovávanie ponúk.
Výhody:
PREČO PRACOVAŤ PRE FINVIA
široké portfólio produktov
výborný affiliate program – klienti k nám prichádzajú „sami“
zvuční partneri (RE/MAX, TopReality, SME, Zoznam.sk,...)
prepracovaný program kariérneho rastu
extra bonusy za individuálnu aj skupinovú produkciu
zálohové provízie za obchody prostredníctvom EIC
dedičnosť a odpredaj kmeňa
garancia nedotknuteľnosti a prevodu kmeňa
ponuka ďalšieho vzdelávania sa
možnosť zvýhodneného operatívneho leasingu Audi a Mercedes - Benz
teambuildingové aktivity
firemné dovolenky a súťaže pre TOP obchodníkov
VOĽNÉ PRACOVNÉ POZÍCIE
- obchodník
- manažér
- tipér