+ Pridať inzerát

Asistent/ka výživy

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published October 23, 2020 ID #788553

Mzda: 700 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Sociálne služby

Názov pozície: Asistent/ka výživy

Ponúkaný plat: 700 € za mesiac

Názov spoločnosti: Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb

Text inzerátu: Náplň práce:
- zabezpečuje liečebnú výživu, kontroluje prípravu a výdaj stravy pre klientov, ktorým sa poskytuje starostlivosť v zariadení sociálnych služieb,
- podieľa sa na tvorbe jedálnych lístkov, sleduje a vyznačuje alergény v potravinách použitých pri príprave stravy,
- spolupracuje pri zavádzaní nových diétnych režimov – nutrične definovanej tekutej výživy, mliečnej výživy,
- spolupracuje pri podávaní tekutej výživy a potravinových zmesí pre klientov zariadenia sociálnych služieb, ktorí sú na takýto spôsob stravovania odkázaní,
- spolupracuje pri kontrole, distribúcií a podávaní stravy na oddelení ležiacich klientov a servírovaní špeciálne upravovaných diét, včítane všetkých stredísk,
- kontroluje dodržiavanie technologických postupov pri príprave stravy a jej výdaji, včítane všetkých stredísk,
- vedie predpísanú dokumentáciu liečebnej výživy,
- zúčastňuje sa seminárnych školení za účelom rozšírenia odborných vedomostí a nových metód práce,
- zabezpečuje kontinuálne vzdelávanie ostatných pracovníkov prevádzky po dietetickej stránke.
Výhody:
Výška funkčné platu bude stanovená podľa Zákona o odmeňovaní pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od počtu odpracovaných rokov.
Dodatková dovolenka + 1 týždeň.