+ Pridať inzerát

Asistent/ka predaja_Šamorín

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 14, 2020 ID #1284395

Mzda: 740 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Názov pozície: Asistent/ka predaja_Šamorín

Ponúkaný plat: 740 € za mesiac

Názov spoločnosti: GECO, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- pultový predaj cigariet, tabakových výrobkov, doplnkového fajčiarskeho sortimentu a tlače,
- poradenstvo a obsluha zákazníkov,
- aktívna ponuka tovaru zákazníkom,
- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne,
- práca na PC pokladni,
- práca na Tipos termináli,
- objednávky tovaru, dopĺňanie tovaru,
- inventarizácia,
- práca s hmotnou zodpovednosťou.
Výhody:
- základná mzda 740 € na mesiac/brutto + variabilná zložka 424 € na mesiac/brutto,
- stravné lístky v hodnote 6,00 € vo forme stravovacej karty Ticket Restaurant,
- Multisport karta,
- odmeny za predaj až do výšky 245 €,
- príplatky za víkendy, sviatky a nočnú prácu,
- preplácanie nadčasových hodín,
- odmeny pri pracovných výročiach,
- istota pravidelnej výplaty v stanovenom termíne,
- profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie,
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- moderné pracovisko,
- možnosť kariérneho rastu,
- flexibilita v rámci celého Slovenska vďaka širokej predajnej sieti.