+ Pridať inzerát

Asistent/ka predaja - Žiar nad hronom

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published December 14, 2020 ID #1284611

Mzda: 696 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Asistent/ka predaja - Žiar nad hronom

Ponúkaný plat: 696 € za mesiac

Názov spoločnosti: J&M - Group, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Aktívny predaj produktov a služieb - mobilné telefóny, GPS, tablety, príslušenstvo a iné.
- Výdaj, prípadne príjem objednávok z našej web stránky + aktualizovanie tovaru na web stránke.
- Poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka.
- Predaj a poradenstvo produktov operátora 4ka.
- SERVIS a REKLAMÁCIE - prijímanie, vydanie.
- Spracovanie inventúry.
- Zodpovednosť za vedenie prevádzky - udržiavanie poriadku, vystavovanie tovaru, objednávanie tovaru, návrhy a podnety.
- Samostatné vedenie evidencie a objednávok.
- Prevádzky sú situované v obchodných centrách Tesco a Kaufland.
- Pracovná doba 8-9:00 - 20:00 krátky/dlhý týždeň.
Výhody:
Minimálna garantovaná výška základnej mzdy 696 brutto/mesačne
+ príplatky za víkendovú prácu, 50% za soboty a 100% za nedele
+ 25% príplatky za prácu nadčas
+ bonusy za predaj (bez hornej hranice)
+ bonusy za vzdelávanie (až 100 €)
Stravné lístky v hodnote 3,83 € /odpracovaný deň vo forme stravovacej karty.
Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
Možnosť nákupu za zamestnanecké zľavy.
Motivujúci systém odmeňovania.
Motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny.
Práca v mladom, dynamickom kolektíve.
Vstupné a nadväzujúce školenia, neustále vzdelávanie sa v odbore.
Vnútorný vzdelávací program Digitall Academy.
Možnosť kariérneho rastu zamestnanca.
Prídete do styku s najmodernejšou technikou.
Pracovné miesto je vytvorené v spolupráci s UPSVR