+ Pridať inzerát

asistent stavbyvedúceho

Slovakia Košický kraj Košický kraj Published December 11, 2020 ID #1254728

Mzda: 700 € mesačne

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: asistent stavbyvedúceho

Ponúkaný plat: 700 € mesačne

Názov spoločnosti: MV BUILDING, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Pomoc stavbyvedúcemu riadiť a koordinovať stavebné práce na stavbe, zabezpečenie dodávok materiálu, a stavebných technológií, príprava súpisov prác a fakturácií, príprava cenových ponúk, kultivovaný prejav, samostatné rozhodovanie, analytické myslenie, komunikatívnosť, študijný odbor pozemné stavby. Toto pracovné miesto je podporené v rámci projektu "Pracuj, zmeň svoj život" aktivita č. 3 - Podpora zamestnávania UoZ. Podmienkou je uchádzač o zamestnanie, vedený v evidencii úradu práce najmenej 1 mesiac.
Výhody:
stravné lístky