+ Pridať inzerát

Asistent pre DRG - odborný pracovník v zdravotníctve

Slovakia Bratislavský kraj Bratislavský kraj Published December 16, 2020 ID #1296811

Mzda: 1266,20 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Názov pozície: Asistent pre DRG - odborný pracovník v zdravotníctve

Ponúkaný plat: 1266,20 € za mesiac

Názov spoločnosti: Nemocničná a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Výkon odbornej práce pri vedení zdravotnej dokumentácie, kontrolná a edukačná činnosť v systéme DRG. Klasifikácia nemocničných prípadov do jednej z DRG skupín. Stanovenie hlavnej diagnózy a vedľajších diagnóz.
Výhody:
- ubytovanie v nemocničnej ubytovni podľa voľných kapacít
- možnosť zvyšovania kvalifikácie vo vybranom odbore
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- systém zamestnaneckých výhod a benefitov
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príjemné pracovné prostredie