+ Pridať inzerát

Asistent/-ka predaja

Slovakia Published December 11, 2020 ID #1254260

Mzda: 900 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Názov pozície: Asistent/-ka predaja

Ponúkaný plat: 900 € za mesiac

Názov spoločnosti: MGE plus s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Komunikácia so zákazníkmi, asistencia pri predaji, práca s pokladňou, rozmiestňovanie tovaru, starostlivosť o predajnú plochu, zastupovanie vedenia predajne v dobe ich neprítomnosti, administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne.
Výhody:
NÁSTUPNÝ BONUS 300 €, príspevok na cestovné, odmeny za dochádzku... Stabilné zamestnanie v úspešnej obchodnej spoločnosti, zaškolenie zdarma, možnosť pracovného rastu, rovnaká mzda pre mužov aj ženy, príjemný kolektív, príspevok na teplú stravu nad rámec zákona, vitamínové balíčky. Pracovný pomer sa po uplynutí doby určitej predlžuje.