+ Pridať inzerát

PRIJMEM ASISTENTKU

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published November 23, 2020 ID #1115533

Prijmem asistentku/administratívnu pracovníčku.

Náplň práce:
- kompletná administratíva
- príprava podkladov pre účtovnícku kanceláriu
- telefonická, e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- tvorba zmlúv, vytváranie faktúr
- osobná komunikácia/návšteva úradov,účtovnej kancelárie
- jenoduchá tvorba cenových ponúk
- práca s istou hotovosťou

Požiadavky na uchádzača:
- zodpovedná žena
- úplné stredoškolské vzdelanie
- čistý register trestov
- uživateľsky ovládanie PC/office

Ponúkam:
- stabilná práca
- trvalý pracovný pomer
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- samostatná kancelária
- stravné lístky/platobná karta/príplatok k platu(podľa požiadavky zamestnanca)
- služobný telefón
- služobné auto - po skúšobnej dobe

Nástup do práce: Druhý decembrový týždeň, najneskôr 04.01.2021
Nástupný plat 800 eur. Po skúšobnej dobe sa mzda upravuje.

Pracovný čas: Každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hodine. Záujemkyne posielajte životopis spolu s fotografiou na adresu: [email protected]
Komunikujte výhradne e-mailom. Ďakujem. Následne Vás budem informovať o pohovore.