+ Pridať inzerát

Nákupná Asistentka

Slovakia Košický kraj Michalovce Published November 10, 2020 ID #991608

Nákupná asistentka:

internetový e-shop iMODA.sk hľadá do svojho tímu kreatívnu nákupnú asistentku.
Práca v Michalovciach.

Požadujeme :
- časovú flexibilitu
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- milé vystupovanie
- kreatívne myslenie
- pokročilý prehľad v móde (čo sa práve nosí resp. bude nosiť),
- znalosť PC, mobilné aplikácie, sociálne siete.

Náplň práce:
- Výber nových topánok, oblečenia (online od počítača)
- non-stop sledovanie noviniek našich dodávateľov a objednávanie tovaru
- komunikácia s dodávateľmi
- občasné služobné cesty za dodávateľmi (max. 4x ročne)
- príprava predajných akcii pre eshop
- Komunikácia s influencermi
- pomoc na príprave foto materiálov, videí a predajnej stratégie
- Kontrola a výber obsahu príspevkov pre sociálne siete

CO ZA TO:
- Mesačný plat: po zaučení (3mes.) - 1000€ NETTO
- mesačné a koncoročné odmeny za dobré výsledky
- kancelária

Životopis s fotografiou zasielajte ma [email protected]