+ Pridať inzerát

Ponúkame Vám na prenájom logistický areál s pozemkom o výmere 1 ha, halou a 3 posch. admin. budovou.

Ponúkame Vám na prenájom logistický areál s pozemkom o výmere 1 ha, halou a 3 posch. admin. budovou.
Slovakia Published December 2, 2020 ID #1179418

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom logistický areál priamo v meste Trenčín na ul. Brnianska, v tesnej blízkosti priemyselného parku na Zámostí a diaľničného privádzača (D1). Leží na strategicky výhodnom mieste (dobrá dopravná dostupnosť smerom na diaľnicu, Českú republiku a ostatné smery) s výborným bezproblémovým prístupom zo širokej

verejnej komunikácie, z ktorej je priamo viditeľný (Vaši zákazníci Vás jednoducho nájdu).
Komplex pozostáva z 3-podlažnej administratívnej budovy a zo skladu, ktorý je prepojený s administratívnou budovou. Budova je obklopená rozsiahlym pozemkom, ktorý slúži na parkovanie a manipuláciou s tovarom.


Administratívna budova je vo veľmi dobrom stave. Má úžitkovú plochu každého podlažia cca 120 m2.

Na prízemí sa nachádza hlavný vstup so schodiskom, kuchynka, zasadačka, šatňa, toaleta a sprcha pre zamestnancov a menší príručný sklad.

Na prvom poschodí sa nachádzajú 2 veľkorozmerné kancelárie (každá s podlahovou plochou cca 50m2) a toaleta pre zamestnancov.

Na druhom poschodí sa nachádzajú 2 veľkorozmerné kancelárie (každá cca 50 m2).

Sklad je spojený s administratívnou budovou, z ktorej je aj prístupný. Jedná sa o montovaný oceľový skelet s vnútornou výškou 8,5 metra (šírka 23,6 metra, dĺžka 39 metrov). Dispozične ide o 1 veľký priestor s podlahovou plochou cca 910 m2.

V časti skladu je inštalovaný plošinový a regálový systém s viacerými poschodiami a nachádza sa tu aj samostatná kancelária na dispečing skladu.

Sklad je prístupný 6 nakladacími rolovacími bránami pre kamióny, má 2 samostatné vchody z parkoviska a je tiež prístupný z administratívnej budovy. Je vykurovaný plynovými priemyselnými žiaričmi.

Plochy okolo budovy majú výmeru 8 927 m2.

Slúži na parkovanie, manipuláciou s tovarom, vykládky a obratisko veľkorozmerných vozidiel. Spevnená plocha má vybudovaný kanalizačný systém na zber a filtráciou dažďovej vody, ktorá môže byť zo zbernej nádrže prečerpaná do verejnej kanalizácie.

Celý areál je monitorovaný kamerovým systémom, ako aj napojený na pult centrálnej ochrany.

Cena na vyžiadanie.
V prípade záujmu o bližšie info prosím kontaujte - Tomáš Krúpa, 0918 582 940.