+ Pridať inzerát

Taxi Bratislava Jazda Zadarmo do 5 Km

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published February 19, 2020 ID #678019

Veľmi jednoduché, využite v Bratislave !!!

Bolt (predtým Taxify) je mobilné aplikácie, s ktorou si zavoláte taxík rovnako jednoducho ako Uber. Pomocou tejto špeciálnej akcie získajte zľavu na prvú jazdu až do výšky 6 €. S týmto kupónom sa teda dostanete po Bratislave zdarma do vzdialenosti až 5 Km. Ak by cena za jazdu bola vyššia, tak zaplatíte len rozdiel navyše. Taxify funguje zatiaľ v Bratislave, ale rozširuje sa aj do ďalších miest.

Ako funguje Bolt? Promo kód: GSYYMJ

Jednoduché ako facka. Bolt sa používa rovnako ako pôvodný Taxify. Najprv si vyberiete vozidlo, ktoré vám vyhovuje cenou a komfortom, potom zvolíte vašu polohu a objednáte si odvoz. Potom už len sledovať vodiča na mape, ktorý k vám dorazí. Vodiča môžete ohodnotiť a za cestu zaplatiť automaticky priamo v aplikácii. Spätnú väzbu môžete využiť aj pri výbere vodiča.
Ak plánujete firemné cestu, stačí v aplikácii stlačiť jedno tlačidlo a prepnete jazdu na firmu! Jednoduchšie to už byť nemôže. Platiť môžete ako cash tak aj platobnou kartou. 

Ako uplatniť zľavový kód?

Je nutné si stiahnuť mobilnú aplikáciu. Po otvorení Bolt musíte kliknúť vľavo hore na ikonu vášho profilu. Potom sa vám otvorí rozbaľovacie menu, kde nájdete záložku "Promo kód", na ktorý kliknete. Následne sa vám otvorí posledné okno, v ktorom vypíšete váš zľavový kód a uplatníte.

Ak by Vám niečo bolo nejasné opýtajte sa ma e-mail [email protected] do 15min. odpoviem

€€€ platnosť PROMO Kódu viem preveriť ihneď €€€

tel. je vymyslený