+ Pridať inzerát

NEZABUDNUTEĽNÝ ZÁŽITOK v našej Escape room HOSTEL Prievidza

Slovakia Trenčiansky kraj Prievidza Published December 29, 2019 ID #673852

Najlepší vianočný darček vhodný pre každého - naša DARČEKOVÁ POUKÁŽKA!


Hostel Prievidza - úniková miestnosť je napínavá a dobrodružná hra pre 2-6 členné skupiny pre dospelých aj deti (deti mladšie ako 14 rokov v sprievode dospelej osoby). Inšpirovali sme sa príbehom filmu Hostel, kde sa skupina ubytuje, neskôr však zistí, že jeden z kamarátov bol unesený a treba ho nájsť a vyslobodiť, zdolať mučiareň a v časovom limite 60 minút uniknúť z miestností a zachrániť sa.
Ako ?
Jednoducho, nájdete kódy, kľúče od skriniek a v nich nové indície a predmety, ktoré vám postupom času, dôvtipu a vašej šikovnosti a otváraním iných hlavolamov začnú dávať zmysel a ukážu únikovú cestu von z miestnosti.
S ubúdajúcim časom a za sprievodu dramatickej hudby sa vašim nepriateľom stáva najmä adrenalín a chuť zvíťaziť, či poraziť svoje okolie a ukázať, že na to máte.
Team Hostel Prievidza si zapožičal originálne rekvizity z filmu Hostel, ktoré vytvorili uznávaní výtvarníci ovešaní mnohými celosvetovými oceneniami a rovnako oslovil hudobníka Nany Hudaka za účelom skomponovania sprievodnej hudby, preto veríme, že nielen potrápime vaše mozgové závity, ale hru si plne užijete presne tak ako stovky našich zákazníkov.

www.hostelpd.sk