+ Pridať inzerát

Celodenný vstup do Aqualandu Moravia + soľná miestnosť 14.6

Published April 23, 2019 ID #21874

Ponorte sa do vody naplno a užite si maximálnu zábavu v Aqualand Moravia. Po zimných dňoch vás tu čaká parádny jarný detox: celý deň vyvádzania i relaxu! Väčšina toboganov a šmýkačiek je v stálom vnútornom prostredí s teplotou 27–30 ° C, k tomu pripočítajte relax v termálnych vonkajších bazénoch teplých 32–37 ° C a výhľady na Pálavu.

Všetky varianty zahŕňajú celodenný vstup do Aqua zóny (bazény, tobogany, šmýkačky) vrátane vonkajšej zóny (tri termálne bazény, z ktorých dva majú teplotu 37 ° C). V ponuke je potom aj balíček s úplne novou soľnou miestnosťou na prehrievanie tela.

Čaká tu na vás až 20 toboganov a šmýkačiek, vyskúšajte až 14 bazénov vrátane dvoch vonkajších s teplotou vody 37 ° C a jedinečným výhľadom na Pálavu a navštívte niektorú z 24 procedúr (vrátane sáun), ktoré vám prinesú upokojujúci relax v saunovom svete Forum Romanum Wellness (vstup do wellness je v cene jedného variantu + v cene denných kúpeľov). To všetko len iba 80 minút od Bratislavy!

Tip: Každý víkend je pre všetkých návštevníkov (deti i dospelých) pripravený bohatý animačný program.

Aqualand Moravia je jeden z najväčších a najmodernejších európskych aquaparkov. Užijete si vodu v tej najzábavnejšej podobe aj super wellness rozmaznávanie.

Tešiť sa môžete na veľa skvelých atrakcií pre malých aj veľkých:

20 toboganov a šmýkačiek (celkovo vyše 1,7 km) – obľúbené tobogany U-Wave, Supercrater, Wild River alebo Yellow Crash, detské šmýkačky.
14 bazénov s vodnou plochou 3000 m2, niektoré s využitím vody z miestneho termálneho vrtu. Celoročné bazén pre šport a relaxáciu, v ktorom si môžete dopriať regeneračné masáže vodnými tryskami, chrličmi, bublinkovače, vodnou stenou a ďalšie.
A pre nasýtenie aj pôžitok skvelá gastronómia v novo zrekonštruovanej reštaurácii Imperium a výborná káva a zákusky v kaviarni Coffeeland.
V bazénoch AQUALAND Moravia je termálna minerálna voda s blahodárnymi účinkami na ľudský organizmus. Pochádza z miestneho termálneho vrtu z hĺbky až 1,3 km a v bazénoch má teplotu až 37 ° C. Vonkajší termálny bazén Riviéra je v prevádzke celý rok a po novom sú pre vás otvorené dva vonkajšie bazény Romulus a Remus vyhriate práve na krásnych 37 ° C. Bude vám tu blažene!
Milovníci wellness a oddychu, nalaďte sa na úplne nový zážitok! V bazénovej hale je nová soľná prehrievareň, do ktorej máte v rámci voucheru jednorazový 25-minútový vstup v cene.

Termín
Platnosť do 14. 6. 2019. Termín si rezervujete sami.
V cene
Celodenný vstup do Aqualandu Moravia pre 1 osobu

Platí do zóny Aqua (bazény, vírivky, tobogany) a nezahrňuje vstup do wellnessu
Jednorázový 25 min. vstup do soľnej miestnosti na prehriatie tela (vhodné aj pre deti)
Voucher platí od pondelka do nedele vrátane štátnych sviatkov s výnimkou veľkonočných sviatkov (18.4.–23.4.2019)

Adresa:
Aqualand Moravia Pasohlávky č.ev. 110, Pasohlávky, 69122
Osobní odběr a nebo posílám ihned po zaplacení !
Podívejte sa prosím n