+ Pridať inzerát

Prax na traktore

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published March 31, 2020 ID #679292

Dobrý deň

Som študent na SPU (odbor polnohospodarska technika) a hľadám nejakeho ochotného človeka/firmu kde by som sa mohol naučiť (získať prax) v obsluhe poľnohospodárskej techniky (v škole nemame prax).
Rád sa vzdelávam v oblasti poľnohospodárskej techniky ale ku niektorým strojom žiaľ nemam možnosť sa dostať. Preto vás prosím aj touo cestou, ak by bola nejaká možnosť tak ju rád využijem.
Mal by som hlavne záujem o prax na novších strojoch ale aj na starších (Kirovec, Škoda).
Rád sa priučím čomukoľvek čo súvisí s poľnohospodárskou technikou.
Nevravím že musím chodiť sám s drahým strojom ale ak bude obsluha sedieť vedľa mňa tak budem spokojný.... Hlavne nech je to človek, ktorý rád naučí...

Mám VP sk. T, C a základne skúsenosti s obsluhou hlavne starších traktorov (Zetor UR1 a UR2, New Holland) a s ČN na traktore, klboveho nakladaču, UNC a momentálne robím papiere na kombajn a rezačku. Taktiež mám základne skúsenosti zo zberom sena a spracovaním pôdy.

Ako som už spomínal jedná sa hlavne o prax preto neočakávam žiaden plat a na oplátku som ochotný pomôcť s údržbou a opravami daných strojov.

Ak by ste mali možnosť poskytnúť mi prax tak sa prosím ozvite.
Hlavne okolie Nitry a Žiliny.

Ďakujem

Píšte SMS - ozvem sa alebo volajte po 16.00

A prosím len seriozne ponuky.

Prosím zdieľajte a podporte vzdelanie mladý ľudí!Pre vyhladanie (New Holland, John deere, case ih, claas, jcb, sejačka, pluh,kosačka, seno, pole, balík)