+ Pridať inzerát

Predám cyklocomputer Holux GPSport 245

Published March 31, 2020 ID #680052

Holux GPSport 245+ je nástupca obľúbenej GPS GPSport 245 (Lite)
Táto nová verzia dostala nový GPS čip s vyššou citlivosťou a presnosťou, a došlo aj k zjednodušeniu internej ponuky v menu zariadenia.
Prístroj je výbornou pomôcku pre športovcov, ktorá na displeji prezradí rôzne rýchlosti, vzdialenosti, spotrebované kalórie, nadmorskú výšku alebo prevýšenia.
K HOLUX sa dodáva aplikácia pre osobný počítač ezTour (na stiahnutie zo stránok výrobcu tu: http://market.holux.com/Software/SU/), ktorá zaznamenané trasy a body spracuje, ukáže na mape a podľa času k nim spáruje nasnímané fotografie.
V mape je zobrazené pomocou grafu: prejdené prevýšenie, prejdená vzdialenosť a rýchlosť, priemerné aj aktuálne hodnoty, umožňuje kliknutím na grafické znázornenie trasy zistiť, v ktorom úseku ste išli najrýchlejšie, prípadne boli najvyššie. Toto miesto sa vám zobrazí na mape ...
S pridaným odometrom máte možnosť využiť dve nezávislé počítadla kilometrov (napr. Pri použití viacerých používateľov).
Spresnený výpočet spotreby kalórií.
Zobrazuje aktuálne GPS súradnice.
Vylepšená stabilita a spoľahlivosť zariadenia.
Spresnené funkcie GPS pri pomalom pohybe, umožňuje presnejšie geocaching.
Geotagging - veľmi obľúbená funkcia, umožňuje priraďovať obrázky nasnímané v priebehu trasy k jednotlivým bodom trasy. Stačí keď si sesynchonizujete čas vo Vašom fotoaparáte a Holux GPSport. Potom už len stačí vložiť fotografie pomoci softvéru ezTour do Vašej trasy.
Vďaka zobrazeniu aktuálnych GPS súradníc môžete v prípade nehody alebo výnimočnej situácie nahlásiť svoju pozíciu záchrannej službe, alebo svojej rodine. Môžete tak pomôcť zachrániť život nielen sebe, ale aj iným, ktorí podobné zariadenia nemajú po ruke.
Nemali ste doteraz prehľad o tom, kde ste presne lyžovali na zimnej dovolenke? Ako rýchlo ste zišli zjazdovku? Koľko ste najazdili na lyžiach? Stačí mať toto zariadenie vo vrecku či batohu a toto všetko aj mnoho ďalších využití vám Holux GPSport 245+ umožní.
Cyklocomputer so všetkými funkciami bežného počítača kilometrov, ale navyše vstavaná GPS so záznamom trasy a ukazovateľom smeru a vzdialenosti k zadanému bodu.
Jednoduchá montáž prístroja na riadidlá bicykla bez nutnosti použitia ďalších snímačov, uľahčuje jeho použitie a ľahké vybratie z držiaka.
Veľkosť bežného cyklocomputera
Jednoduchá montáž, žiadne čidlo na bicykli.
Automaticky vie priradiť fotografie do trasy.
Súčasťou SW pre PC sú mapy, ako klasické, tak satelitné aj reliéfne.
V mape ukazuje prejdené prevýšenie, prejdenú vzdialenosť a rýchlosť.
Možnosť manuálneho zadania súradníc, tzn zariadenie je vhodné pre GeoCaching.
Obsluha zariadenia je v českom jazyku, rovnako ako SW do počítača.
Podpora troch športových módov, cyklistika, pešia turistika a beh pre výpočet spotreby kalórií.
Ukazovateľ rýchlosti, výšky, vzdialenosti a spotreby kalórií, ODO, TRIP, max. rýchlosť.
Podsvietenie pre denné aj nočné využitie.
Intuitívne ovládanie
Prilože