+ Pridať inzerát

Predám jazdený snowboard NITRO Ripper Wide- 149cm

Slovakia Trenčiansky kraj Prievidza Published September 3, 2019 ID #666656

Predám úplne nový, nejazdený snowboard značky NITRO Ripper Wide. Snowboard je bez škrabancov a rýh. Výška snowboardu je 149cm a šírka pri viazaní je 26,5cm. Je ešte zabalený vo fólií, nerozbalený!

Nitro Ripper je natoľko pevný, že by uniesol i dospelého, je však navrhnutý pre detských jazdcov, ktorí ešte len objavujú svoj štýl jazdy. Snowboard dobre pruží, je stabilný a skvele ovládateľný.

Parametre

Zero Camber - ak je reverzný camber príliš mäkký a štandardný príliš tvrdý, potom Zero camber je riešenie, ktoré ste hladali. Prehnutie pre každého! Všestrannosť zera vám dáva možnosť využiť výhody klasického prehnutia (peciznost) aj rockeru (hravosť). Zero camber sa rýchlo stáva štandardom parkových a streetových jazdcov.

Radial Sidecut

Powercore - jadro Powercore je od špičky k päte z topoľového dreva. Poskytuje ľahkosť, pevnosť a perfektnú kombináciu pružnosti, spoľahlivosti a jazdných vlastností.


Bi-Lite Laminates - jazdcami obľúbené bi-Lite lamináty sú konštruované pre bezkonkurenčnú pevnosť, štýl a vycibrené jazdné vlastnosti.

Hi-Def FH - odolná a rýchla sklznica s nízkymi nárokmi na údržbu

Cena dosky je: 120€
Uprednostňujem osobný odber,no po dohode pošlem aj na dobierku (+5€)