+ Pridať inzerát

AutoCAD - doucovanie - kreslenie vykresov

AutoCAD -  doucovanie - kreslenie vykresov
Slovakia Prešovský kraj Bardejov Published November 26, 2020 ID #1132666

Dobrý deň, volám sa Branislav, mam 27 rokov a pracujem ako technológ v malej strojárskej firme. V akreditovanom školiacom stredisku ,,IT learning Slovakia" som absolvoval školenia v 2D prostredí AutoCADu.
-Prekreslím do 2D formátu rôzne výkresy, náčrty, stavebne/strojárske/elektrikárske výkresy. Mam bohate skúsenosti aj s kreslením "šablón" na rezanie vodným lúčom/laserom. Mám skúsenosti s tvorbou výkresov pre veľké spoločnosti a aj pre súkromné osoby. Garantujem spokojnosť.
-Doučím základy, ale aj pokročilé možnosti a úpravy výkresov, tak aby bol užívateľ schopný samostatne vytvárať výkresy, či už strojárske alebo stavbárske. Pre záujemcov mám vytvorený aj vlastný manuál, ktorý obsahuje prácu v grafickom prostredí v podobe najdôležitejších príkazov získaných z vlastnej praxe. Manuál je založený na postupnosti krokov, ktoré vedú k vytvoreniu stavbárskeho výkresu. Je písaní v jednotlivých krokoch s tým, že aj začiatočník po preštudovaní manuálu bude schopný v programe samostatne pracovať. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, zašlem aj podrobný obsah školenia s praktickými riešenými úlohami.
AutoCAD využívam pri práci denne, ak sa chcete v ňom zdokonaliť aj vy,alebo mate zaujem o kreslenie 2D výkresov ozvite sa na
[email protected]