+ Pridať inzerát

Ponúkame reklamné plochy na najlepších miestach v Lučenci

Slovakia Banskobystrický kraj Lučenec Published July 4, 2019 ID #377966

Ponúkame voľné reklamné plochy na najlepších miestach v Lučenci.

1. REKLAMNÉ PLOCHY OC Galéria - Váš reklamný banner môže byť umiestený priamo oproti jediného vjazdu a výjazdu vozidiel do obchodného centra Galéria. Spádová oblasť zákazníkov obchodného centra je rozsiahla. Centrum navštevujú nielen obyvatelia Lučenca, vo vzdialenosti do 20 min autom žije 62.000 obyvateľov, celková spádová oblasť vo vzdialenosti do 50km od Lučenca pokrýva cez 180.000 obyvateľov.
Aktuálne ponúkame tri voľné miesta s rozmerom 5 x 2 m - presné umiestnenie s cenami uvádzame vo vizuálnej časti viď. nižšie zvýraznené žltou farbou.


2. Reklamná plocha - Zvolenská cesta smerom do centra mesta.
Výborne viditeľné a pútavé veľké reklamné plochy s rozmermi 6 x 2,5 m sa nachádzajú na frekventovanej ulici v centre - na Zvolenskej ceste s perfektnou polohou. Jedná sa o hlavný ťah od Zvolena (od Tesca), kde až po vzhliadnutí bannerov sa cesta rozchádza na všetky smery (centrum mesta, Haličská cesta, Rázusova ul. - výpadovka Opatová, Rúbanisko). Reklamné plochy sú umiestnené na budove, ktorá je neprehliadnuteľná z pohľadu okoloidúceho auta a bannery tak uvidí každý, kto smeruje od Zvolena do akejkoľvek časti mesta.

Voľné plochy aj s cenami sú uvedené na fotografiách.

Viac info: 0949 105 237 alebo [email protected]