+ Pridať inzerát

Na predaj 5-izbový rodinný dom - novostavba v mestskej časti Košice-Šaca (014-12-PAS)

Na predaj 5-izbový rodinný dom - novostavba v mestskej časti Košice-Šaca (014-12-PAS)
Slovakia Košický kraj Košice Published December 16, 2020 ID #1297904

Transakcia: Predaj

Plocha v m2: 128

Počet poschodí: Prízemný

Pozemok: 747 m2

Vlastné ID: 014-12-PAS

Popis: 014-12-PAS

Realitná kancelária BeMi Vám ponúka na predaj krásny, veľký 5-izbový rodinný dom - novostavba vo výbornej lokalite, v mestskej časti Košice-Šaca.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Rodinný dom sa ponúka v štádiu holodomu ako môžete vidieť aj v priložených fotografiách. Okrem týchto fotografií tam môžete vidiet aj ilustračné fotografie ako by mohol dom vyzerať po dokončení. Rok výstavby je 2020. Dom je dvojpodlažný, disponuje otvoreným priestorom, v ktorom sa dá meniť dispozícia izieb. Dom má už osadené okná (z izolačného trojskla a francúzske okná na južnej strane) a dvere. Na oboch podlažiach sú kúpeľne s prípravou na WC, toalety, umývadlá, vane a sprchy. V zadnej časti je priestranná terasa, situovaná na južnú stranu s veľkou priestrannou záhradou. Nehnuteľnosť je postavená na rovinatom pozemku o rozlohe 747 m2. Zastavaná plocha domu je 128 m2. Úžitková plocha domu je 180 m2.
Dom je postavený z tehál zn. Leier. Strešná krytina zn. Tondach Platinum. Tepelná izolácia na prízemí podlahový polystyrén o hrúbke 120 mm, na vrchnom podlaží 50 mm. Podlahové kúrenie ovládané z každej miestnosti samostatne. Taktiež sa tu nachádza el. ovládané strešné okno, možnosť napojenia na optické siete pred domom (pripravené na pripojenie), komín Schiedel s prípravou na krb. Parkovacie státie v prednej časti pozemku (zámková dlažba). Prístupový chodník a terasa z dlažby Grez. Obecná kanalizácia aj voda. Nehnuteľnosť je postavená intravilánne. Majiteľ ešte plánuje dokončiť maľovku interiéru a namontovať elektrický boiler.
Dispozične pozostáva z:
- prízemie - kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou, izba (dajú sa predeliť) , kúpeľňa a WC
- 1. poschodie - 2x izba (dajú sa predeliť), kúpeľňa, šatník.
Výhodou nehnuteľnosti sú okrem možnosti si ju dokončiť podľa vlastných predstáv aj tiché prostredie, či nekonfliktní susedia.
Ak teda hľadáte bývanie v lokalite Šaca, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám zodpovieme akékoľvek Vaše otázky a budeme Vás sprevádzať obhliadkou ponúkanej nehnuteľnosti.

NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV A AKTÍVNA POMOC PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.