+ Pridať inzerát

Prenajmeme budovu so skladom kanceláriami v Bratislave IV.

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published July 11, 2019 ID #489564

Prenajmeme polyfunkčnú budovu so skladovým priestorom, kanceláriami a služobným bytom v Bratislave IV. Dúbravke. Budova sa nachádza v objekte Technického skla a je dvojpodlažná. Na prízemí sa nachádza skladový priestor, WC, technická miestnosť a jedna miestnosť všetko s plochou 252 m2. Vstup do haly je rolovacou bránou. Hala má pancierovú podlahu.
Poschodie je rozdelené na dve samostatné časti, kancelárska a bytová časť. Obe časti sú vo vysokom štandarde. Kancelárska časť je dvojpodlažná a je členená na 3 miestnosti, kuchynku, 2 x WC, malý skladový priestor a veľkú otvorenú kanceláriu. Plocha tejto časti je 226 m2.
Obytná časť ktorá môže byť využívaná aj na kancelárie je dvojpodlažná a je členená na vstupnú chodbu, dve miestnosti dve kúpeľne so sprchou a WC, kompletne zariadená kuchyňa, schodisko ktoré spája prízemie s ďalším priestorom na poschodí kde sa nachádzajú dve miestnosti a vlastná kúpeľňa s WC. Plocha tejto časti je 212 m2. Priestory sú klimatizované. Vykurovanie je zabezpečené podlahovým kúrením ktoré je napojené na obehové čerpadlo. V objekte je nainštalovaný bezpečnostný systém. Parkovanie pred budovou. Celková plocha spolu 690 m2.
Cena prenájmu je 5.000,- EUR/mesačne + energie. DPH sa neplatí. Viac informácií v RK 0905 838 662