+ Pridať inzerát

Na prenájom obchodné priestory 310m2 s veľkým dvorom, Zvolen

Na prenájom obchodné priestory 310m2 s veľkým dvorom, Zvolen

Slovakia Banskobystrický kraj Zvolen Published August 9, 2019 ID #665805

VARIABILNÉ OBCHODNO-SKLADOVÉ PRIESTORY BLÍZKO CENTRA S VEĽKÝM DVOROM K UŽÍVANIU ZDARMA

Chcete podnikať vo Zvolene alebo hľadáte väčšie priestory pre Váš biznis? Vyhovovalo by Vám mať kancelárie, sklady a predajňu pod jednou strechou a k tomu veľký spevnený dvor rovno pred vstupom do budovy? Hľadáte obchodné priestory na dobre viditeľnom frekventovanom mieste blízko centra mesta? Ak áno, toto je exkluzívna ponuka pre Vás.

Realitná kancelária RE/MAX Diamond ponúka na prenájom jedinečné obchodno-skladové priestory vo Zvolene, na Neresníckej ceste (vedľa Strabagu). Budova postavená na hlavnom ťahu Zvolen-Lučenec je ideálne situovaná hneď vedľa cesty a autobusovej zastávky, len "na skok" od centra mesta.

Úžitková plocha ponúkaného objektu je až 310 m2. K obchodným priestorom prináleží po celej ploche spevnený dvor o výmere 767 m2, ktorý poskytuje veľkorysý priestor na logistiku a komfortné parkovanie pre zákazníkov rovno pred vchodom. Dvor bude môcť nový majiteľ užívať zdarma!

Zrekonštruovaná budova pozostáva z piatich priestorov so samostatnými vstupmi s rozlohou od 34 m2 po 79m2. Viac info v priloženom pôdoryse.

Exteriér budovy je kompletne zrekonštruovaný - nová fasáda, okná, dvere, zámková dlažba. Interiér je čiastočne zrekonštruovaný, no v dobrom technickom stave. Toalety sa nachádzajú v osobitnom priestore. Budova je napojená na všetky inžinierske siete. Kúrenie je elektrické s možnosťou prestavby na plynové na náklady majiteľa.

Vstup do budovy je z druhej strany od hlavnej cesty, od dvora v súkromí. Budova je verejnosti dobre známa, nakoľko v nej dlhšie pôsobila obľúbená požičovňa a opravovňa náradia.

Možnosť odkúpenia celej nehnuteľnosti.

Cena prenájmu je 3 eur/m2,-bez DPH/mesiac + energie.

V dispozícii k prenájmu sú aj moderné reprezentatívne kancelárske priestory hneď vo vedľajšej budove o rozlohe 166 m2 (viď obrázok). Priestory s recepciou sú čiastočne zariadené, klimatizované, s alarmom, 10 parkovacích miest a upratovanie v cene. Okrem kancelárií je v dispozícii aj kuchynka a zasadacia miestnosť.

TREBA VIDIEŤ!