+ Pridať inzerát

"REZERVOVANÉ" KRÁSNY 3-izb byt 76m2, Loggia / Branisková

Slovakia Košický kraj Košice Published February 19, 2020 ID #677254

"REZERVOVANÉ" KRÁSNY a priestranný ALL INCLUSIVE kompletne zariadený tichý 3-izbový byt (76 m2) na 11.poschodí (z 12) s Loggiou s výhľadom na centrum mesta a dóm sv. Alžbety, ponúka príjemné bývanie v obľúbenej lokalite Starého mesta a Kuzmányho sídliska na dlhodobý prenájom. Byt sa nachádza v pokojnej lokalite obklopený parkom mimo hlavnej cesty, na Braniskovej ul.č.1.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou so zmenou dispozície na 2 priechodné izby (obývačka + jedáleň) a 1 nepriechodnú izbu (spálňa) a má samostatnú kuchyňu + šatník. Je v ňom nová kuchynská linka so všetkými spotrebičmi (umývačka riadu, plyn.varná doska, el.rúra, chladnička, mraznička, mirkovlnka, kanvica). Ak radi varíte a máte radi priestor je táto kuchyňa ideálnym miestom pre Vás :) V rozdelenej kúpeľni sa nachádzajú 2 umývadlá, sprchový kút a miesto pre práčku. V obývačke je rozťahovacia sedačka s kompletným TV príslušenstvom. V spálni úložný priestor v podobe veľkej šatníkovej Rolldoir skrine. Východ na Loggiu orientovanú na Juh s výhľadom na centrum mesta je zo spálne.

Byt je tichý a priestranný, je nefajčiarsky, ideálny pre pár (dvojicu), trojčlennú rodinku alebo náročnejšieho jednotlivca. Ponúka bývanie neďaleko centra mesta ako aj blízkych IT a Bussines centier či Univerzít, pre náročnejšieho klienta ktorý ocení jeho praktickú polohu. Ponúka sa kompletne zariadený = Stačí sa len nasťahovať.

V blízkosti bytu sa nachádza perfektná občianska vybavenosť, obchodné centrá či predajne potravín, ihriská, parky, na Hlavnú ulicu peši 10 minút. Parkovanie je možné priamo pri bytovom dome. Byt je pripojený na Internet s kompletnou ANTIK TV programovou ponukou v cene a chránia ho bezpečnostné dvere.

* Nezmeškajte tento skutočne krásny byt.. ODPORÚČAME! *

Dispozíciu bytu tvorí:
---------------------
- nepriechodná spálňa s manželskou posteľou a východom na Loggiu.
- obývacia izba s rozkladacou sedacou súpravou + LCD TV + Wifi
- jedáleň s posedením pre 4 osoby
- samostatná šatník
- samostatná moderná kuchyňa
- rozdelená kúpeľňa s umývadlom a sprchovým kútom
- toaleta s umývadlom
- predsieň s úložným priestorom v podobe rolldor skrine

Výhody bytu:
---------------------
- skvelá poloha
- loggia
- výborná občianska vybavenosť
- dobrá dostupnosť
- čistý a slušný bytový dom
- cena vrátane energií

---------------------------------------------
CENA: 590,- € / mesiac / ALL INCLUSIVE (Energie + Internet + Wifi)
---------------------------------------------

Minimálna doba prenájmu je 12 mesiacov = 1 rok / Požadovaný je 2-mesačný depozit / Prvá platba za nájom pri nástupe na byt, druhá začiatkom nasl. mesiaca.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis spojený s prenájmom nehnuteľnosti.

Viac foto na: partnersreal.sk
Viac info telefonicky denne: od 9:00 - do 19:00 hod.

-= PARTNERS REAL / Váš partner v realitách =-