+ Pridať inzerát

Prenájom 1 izbového bytu – Rovniankova ulica (Petržalka)

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published February 19, 2020 ID #676971

Poskytnem do dlhodobého prenájmu jednoizbový byt (36 m²) po rekonštrukcii na 9. nadzemnom poschodí. Byt sa nachádza v dome na Rovniankovej ulici v mestskej časti Petržalka. Byt je tichý a slnečný (orientovaný na západnú stranu s výhľadom na Chorvátske rameno). V dome sú 2 výťahy.
Byt pozostáva zo samostatnej izby, z kuchyne, z chodby, z kúpeľne s vaňou spojenou s WC.
Byt je kompletne zariadený nábytkom s plne vybavenou kuchyňou. Je vybavený elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrický sporák, práčka, televízor, vysávač, žehlička). Kuchyňa pozostáva z 2 nových kuchynských liniek, v izbe je nová manželská posteľ s novými matracmi, sedačkami, s veľkou skriňou. K bytu prislúcha aj pivnica.

V lokalite bytu sa nachádza plná občianska vybavenosť: autobusová zástavka je 2 min. od domu (zastávka Romanova, spoje 68, 83, 92, 95, 96, 99 ,192, 196 a 10 minút peši sú spoje 98 a 88), potraviny (Kaufland, Terno), dom kultúry Zrkadlový háj s kinom a pobočkou petržalskej knižnice. V blízkosti je lesík, dostihová dráha, Chorvátske rameno, zdravotné stredisko s lekárňou, centrum voľného času, reštaurácia a iné.
Rád by som prenajal byt nefajčiarom a zvieratká len po dohode. Môžete sa tešiť na príjemné prostredie a atmosféru.
Cena prenájmu je 500€ vrátane energií a všetkých iných poplatkov (bez plateného internetu a TV). Súčasťou služieb pre Vás je aj 100 až 200 euro ročne na nákup/výmenu nabytku/zariadenia podľa Vášho výberu. A to úplne na naklady prenajímateľa. V prípade záujmu možno potiahnúť TV aj internet. Aktuálne je natiahnutý internet od Orange. Platí sa vratný depozit vo výške 500€.
Byt je voľný od 01.03.2020. V prípade záujmu prosím volajte na 0908 212 087
O sprostredkovanie prostredníctvom RK nemám záujem.