+ Pridať inzerát

Video a 3D. Penzión s rybníkom, 14 000m2 medzi BB a ZV

91, dnes 0

Video a 3D. Penzión s rybníkom, 14 000m2 medzi BB a ZV

91, dnes 0
Slovakia Banskobystrický kraj Zvolen Published July 9, 2019 ID #410957

ID 71

Video a 3D. Penzión s rybníkom, 14 000m2 + vlastná cesta, medzi BB a ZV.


Exkluzívne len u nás Vám Igor Ambrózy – expert na reality ZV a BB ponúka na predaj penzión pri Hrone so súkromným rybníkom, bufetom, sprchami, táboriskom pre vodákov, cyklistov, turistov, atď. Všetko spolu má výmeru 14 100m2 a k tomu súkromná asfaltová cesta.Ak hľadáte súkromie, tu ho máte zaručené. Ak túžite podnikať v „agro a gastro“ službách, nech sa páči.(Video s popisom tejto ponuky nájdete na ViPreality.eu)Kúpou tejto nehnuteľnosti získate jedinečný majetok, iný podobný v tejto lokalite nenájdete.

V konečnej cene ( na ktorej sa dá dohodnúť) je kompletne vysporiadaný pozemok 14 100m2, ohraničený potokom a riekou, z väčšej časti oplotený betónovým plotom, z menšej časti je pletivo. Vstup je cez 3 železné brány, jedna je aj kombinovaná s drevom.Na pozemku sa nachádza rybník na kapre cca. 2000m2 a menší rybník cca. 70m2 na pstruhy. Ďalej je tu bufet so zastrešenou terasou pre cca. 60 ľudí + WC, táboriská, ohniská a hlavne sprchy s teplou vodou. Jediné prístavisko na Hrone, ktoré ponúka takýto luxus. Samozrejmosťou je kuchyňa s grilom a pecou na husi, kačky a inú zver. Fajné mäsko proste.Miesto je to turistami a vodákmi vyhľadávané, v lete to tu „doslova praská vo švíkoch“. Návštevnosť a obľúbenosť je veľmi vysoká.Na pozemku sa okrem hospodárskych budov nachádza aj penzión s 8-mi izbami, 5-mi kúpeľňami, 4-mi balkónmi, kuchyňou, halou a spoločenskou miestnosťou. Postavený v r. 2007.Zaujímavosťou je aj to, že celý areál sa nachádza na hranici troch katastrov, čo ponúka radu výhod. (Rád poviem osobne.)A čo myslíte, je táto ponuka výhodná? Určite áno pre niekoho, kto hľadá súkromie alebo chce podnikať v službách a vie oceniť jedinečnosť lokality.Veď posúďte sami:

Len samotné ceny pozemkov sa v tejto lokalite (Sliač) približujú čoraz bližšie ku hranici 749 998 €.

Táto ponuka vychádza na 60.-€/m2 a to v tejto cene ešte nie sú zahrnuté samotné stavby a ostatné.Pozn.: Majitelia si neželajú priamy kontakt so záujemcami: 1. nemajú zvonček na bráne 2. brána je zamknutá 3. psy sú pustené....

Preto poprosím, volajte mne, vieme sa dohodnúť na stretnutí, aj na obhliadke, aj na cene....

Igor Ambrózy 0948 22 44 24, [email protected]

Video s popisom tejto nehnuteľnosti nájdete na ViPreality.eu

Viac foto a info Vám rád poviem pri osobnom stretnutí.Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a volajte 0948 22 44 24 alebo píšte na [email protected]Veď šťastným a spokojným novým majiteľom sa môže stať len jeden z Vás.Energetický certifikát triedy nie je k dispozícii. Viac info telefonicky alebo mailom.

Volať prosím denne do 18.00, po tomto čase už nemusí byť telefón "po ruke" :-)