+ Pridať inzerát

Ponúkame Vám na predaj Penzión

238, dnes 0

Ponúkame Vám na predaj Penzión

238, dnes 0
Slovakia Bratislavský kraj Malacky Published July 12, 2019 ID #541181

Ponúkame Vám na predaj Penzión, ktorý sa nachádza na Záhorí v blízkosti obce Pernek, 35km od Bratislavy, je to novostavba kolaudovaná v roku 2005 a pred kolaudáciou. Penzión má 10 dvojposteľových izieb, z toho štyri 4* apartmány a šesť 3* izieb.


Apartmány sú vybavené kúpeľňou s rohovou vaňou, toaletou, umývadlom, fénom, chladničkou, televízorom, štýlovo zariadené, telef. a int. prípojkami. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, toaletou, umývadlom, fénom, chladničkou, televízorom, tel. a int. prípojkami, taktiež vkusne zariadené / jedna izba je prispôsobená pre vozičkára/. Súčasťou tejto hotelovej časti je vkusný horný vestibul, využívaný ako fajčiarska miestnosť, miestnosť pre upratovačku s nálevkou a umývadlom, sklad na čisté prádlo, kuchynka s príručným skladom. Nad reštauráciou, ktorá je pred kolaudáciou je kompletná predpríprava na ďalšie dva apartmány a saunu.


Reštaurácia s barom má kapacitu 50miest, v nej sa nachádza krb, ktorý zároveň zabezpečuje vykurovanie celého hotela, aj ohrev vody. Kuchyňa je nová, vybavená vaňou, sporákom, konvektomatom s príslušenstvom, veľkým digestorom,  chladničkami, mraziacimi boxmi, grilom, mikrovlnou rúrou, všetko nerez, predprípravovňou na mäso a zeleninu. Súčasťou týchto priestorov je samostatná miestnosť pre personál, WC pre personál, sklady na nápoje, zeleninu a pivničný sklad na pivo, víno a zeleninu so samostatným vchodom na zásobovanie.


Hlavný vchod vedie do vestibulu kde sa nachádza recepcia, zvlášť šatňa a toalety. Schody z vestibulu vedú do veľkej kancelárie a druhého baru s posedením na balkóne, z ktorého je výhľad na veľkú sálu s javiskom a tanečným parketom. Kapacita sály je 200ľudí v rámci stolovania a jej súčasťou je tretí bar. Všetky bary sú kompletne vybavené a zariadené. Javisko a celá sála je vybavená profesionálnou svetlotechnikou  /48 efek. svetiel, laser, projekcia a projektory/ , hudobnou zvukovou aparatúrou, má vlastné odsávanie a dva únikové východy. Za javiskom sú priestory pre účinkujúcich - toalety, umývadlá, dámske a pánske  šatne a maskérne, sklad a samostatné ubytovanie pre hercov. K dispozícii vlastné nahrávacie štúdio s posiľňovňou.


Príslušenstvo penziónu: vlastná práčovňa, dielňa, garáž, príprava na letnú terasu, vlastné parkovisko s el. bránou na diaľkové ovládanie a záhrada.


Technické údaje: penzión je vykurovaný plynovými kotlami, je napojený na obecnú vodu, odpad je vedený do troch žúmp, príprava na pripojenie aj s prípojkou na kanalizáciu, ktorá sa v obci buduje.


   V blízkosti penzióna sa nachádza jazero, 10min. lyžiarske stredisko Baba, agroturistika, cyklistické trasy, krásna príroda ktorá je zároveň vychýrenou hubárskou oblasťou.


V súčastnosti je penzión využívaný na veľké zabehnuté firemné akcie a ubytovacie služby


Rozloha: 


1424  m2


Pôdorys zast.plochy: 


600  m2


Využitie zast.plochy:


 1400 m2


Využitie: 


  zabehnuté firemné akcie, ubytovacie služby, reštaurácia, po malej