+ Pridať inzerát

Na predaj zabehnutá štýlová reštaurácia s areálom - Kopčany

272, dnes 0

Na predaj zabehnutá štýlová reštaurácia s areálom - Kopčany

272, dnes 0
Slovakia Trnavský kraj Skalica Published July 13, 2019 ID #598683

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj zabehnutú, štýlovú reštauráciu s terasou, salónikom, vonkajšou zastrešenou terasou, terasou pri reštaurácii, vínnou pivnicou, športovým areálom, nachádzajúcu sa v uzavretom a kompletne oplotenom areáli, v obci Kopčany - okres Skalica, cca 80 km od Bratislavy.

Ide o zaujímavý komplex budov s reštauráciou, samostatne postavená a zastrešená vonkajšia terasa s krbom, hospodárska budova, ihrisko s umelou trávou, ktoré je vhodné pre športové aktivity (futbal, tenis, volejbal...). V reštaurácii je kompletne vybavená kuchyňa. Dámske toalety, pánske toalety, sklad, ďalšia terasa s výhľadom na futbalové ihrisko. Stavba je postavená z veľmi kvalitných materiálov, v nadčasovom dizajnovom prevedení. Nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave. Vhodné pre rodinnú firmu podnikajúcu v gastronómii, spoločenských a kultúrnych eventoch či cestovnom ruchu. Možnosť rôznych akcií ako svadby, oslavy, promócie, kary, firemné stretnutia, ochutnávky vín a podobne.

Pozemok je veľký, slnečný, oplotený, s rozlohou 2552 m2, (z toho 660 m2 je multifunkčné ihrisko). Sú tu vysadené ozdobné dreviny, tráva, vybudované chodníčky, parkovisko pre niekoľko áut. Pozemok je priestranný s možnosťou postavenia domu. Príjazd k objektu je po asfaltovej ceste.

Bližšie informácie vrátane ceny Vám poskytneme v RK.

Obhliadky si dohodnite u p. Vlkovej. Sme k dispozícii aj počas víkendu.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - [email protected]

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica

grand-reality.sk