+ Pridať inzerát

Moderný penzión v Slovenskom raji v obci Spišské Tomášovce

205, dnes 0

Moderný penzión v Slovenskom raji v obci Spišské Tomášovce

205, dnes 0
Published July 11, 2019 ID #531439


Ponúkam na predaj jedinečný projekt moderného penziónu v blízkosti Slovenského raja. Objekt kolaudovaný ako školiace stredisko sa nachádza v juhovýchodnej časti Spišských Tomášoviec a svojou polohou a výhľadmi je ideálny nielen pre turistiku ale aj pre relax a odpočinok v prostredí tichej prírody.

Budova penziónu:
Objekt kolaudovaný v r. 2015 sa nachádza na pozemku o veľkosti 2031m2, pozostáva z troch poschodí, má 10 dvojlôžkových izieb a 2 apartmány s celkovou kapacitou 35 ubytovacích lôžok. Každá izba má kúpeľňu s WC a sprchovým kútom. K dispozícii je školiaca miestnosť pre 35 ľudí. Penzión má vlastný wellness a spoločné priestory na relax a stravovanie. Na najnižšom podlaží je veľká vonkajšia terasa.

Dispozičné riešenie:
-PRÍZEMIE slúži ako priestor pre voľný čas a oddych, kde je penzión vybavený vlastnou kuchyňou, skladmi a priestormi potrebnými pre personál, čo umožňuje penziónu oficiálnu možnosť prípravy jedál pre hostí s priestorom na vnútorné aj vonkajšie stolovanie. Spoločenské priestory sú vybavené aj praktickým stolovacím pultom z masívu ako aj spoločnou kuchyňou vo vysokom štandarde, s použitím mramoru a kvalitných materiálov. Nachádza sa tu krb a kútik s knižnicou pre posedenie a relax. Tretina priestorov na prízemí je využitá pre wellness.
-DRUHÉ POSCHODIE je navrhnuté pre ubytovanie a nachádza sa tu aj školiaca miestnosť približne pre 35 ľudí s predprípravou na technológie (dataprojektor, internet). Vstup do budovy lemuje štýlová predzáhradka pred ktorou je 10 parkovacích miest pokrytých dlažbou. Na druhom poschodí sa nachádza 5 samostatných izieb. Ubytovacie jednotky pozostávajú zo samostatnej kúpeľne so sprchovým kútom, WC (geberit) a každá má samostatný balkón. Materiály sú kvalitné, použité sú drevené plávajúce podlahy, talianske keramické dlažby a obklady, drevené dvere z tvrdého dreva.
-TRETIE POSCHODIE slúži rovnako ako predchádzajúce podlažie na ubytovanie a pozostáva z 5 izieb a jedného apartmánu. Keďže toto poschodie je súčasťou podkrovia budovy, izby nemajú výstup na balkón ale okná sa nachádzajú vo vikieroch.

Wellness:
Jedinečnosť tohto objektu na prízemí umocňuje vstup do moderného vkusného wellness, ktorého montáž realizovala profesionálna firma v tejto oblasti. Wellness obsahuje ešte úplne novú, nepoužitú fínsku saunu pre 7 ľudí a veľkú vírivku, má taktiež dve samostatné masážne sprchy s nadštandardnými obkladmi v štýle mramoru a samostatné WC.

Stavebné materiály a parametre:
Výstavba bola realizovaná výhradne z nadštandardných materiálov. Obvodové múry sú postavené z keramických tvaroviek Porotherm hr. 380 mm, zateplené systémom Baumit hr. 60 mm. Vnútorné priečky sú zhotovené z tehál Porotherm. Strecha je sedlová z betónovej krytiny Bramac. Okná sú plastové dvojsklo a strešné okná sú od firmy Velux.