+ Pridať inzerát

Hotel Magura, predaj, Vyšné Ružbachy, okres Stará Ľubovňa

Hotel Magura, predaj, Vyšné Ružbachy, okres Stará Ľubovňa

Published July 10, 2019 ID #425474

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj hotel Magura v rekreačnej oblasti v obci Vyšné Ružbachy. V hoteli je 37 ubytovacích jednotiek a reštaurácia s celoročnou prevádzkou. Hotel sa predáva so zariadením.

Základné informácie objektu:
Lokalita: Vyšné Ružbachy – okres Stará Ľubovňa
Predmet: Hotel Magura, individuálna zástavba
Stav: v roku 2000 bola vykonaná kompletná rekonštrukcia z holých stien, 2004 - prístavba podkrovnej časti,
Zastavaná plocha: 550 m2
Veľkosť pozemku: 1200 m2
Inžinierske siete: všetky siete
Kúrenie: ústredné, radiátory, 2x plynový kotol Protherm, 2x zásobník na teplú vodu 200 L,
Strecha: sedlová s povrchovou úpravou pozinkovaného plechu
Konštrukcia: tehla

POPIS MIESTNOSTÍ - DISPOZÍCIA:
I. nadzemné podlažie: reštaurácia, kaviareň s barom, kuchyňa, sauna, hydromasážny box, sociálne zariadenie, kancelária, plynová kotolňa, sklad
II. nadzemné podlažie – 20 izieb, 2x 1-lôžkové, 2x 4-lôžkové, 2x 3-lôžkové, 14x 2-lôžkové, všetky izby so samostatným sociálnym zariadením (WC, sprcha, umývadlo)
podkrovie – 1x 4-lôžkové, 5x 3-lôžkové, 11x 2-lôžkové, všetky izby so samostatným sociálnym zariadením (WC, sprcha, umývadlo) a vlastným balkónom

ZAUJÍMAVOSTI A MOŽNOSTI VYUŽITIA:
Hotel Magura ponúka široké investičné a podnikateľské možnosti.
Jeho zaujímavá lokalita v krásnom prostredí pohoria Spišská Magura poskytuje príležitosti pre turistiku a šport rôzneho druhu. Jeho perspektívou by sa tak mohlo stať práve zameranie pre klientov, ktorí ocenia blízkosť horskej prírody, ako aj pokojné prostredie tejto obce.
Hotel Magura vo Vyšných Ružbachoch ako obcou s prírodnými liečivými minerálnymi prameňmi a vlastnými kúpeľmi, dokáže ponúknuť ubytovacie a stravovacie služby pre kúpeľných hostí, ako aj pre návštevníkov hľadajúcich oddych.
V letnej sezóne ponúka okolie vyžitie akým je plavba po Dunajci, návšteva Ľubovnianskeho hradu a skanzénu, múzeum v Červenom kláštore, turistika v blízkych národných parkoch Slovenský raj či Pieniny a mnohé ďalšie.
Počas zimy môžu ubytovaní hostia využiť možnosť 700-800m vzdialeného lyžiarskeho strediska priamo vo Vyšných Ružbachoch s umelým zasnežovaním, ktoré poskytuje ľahšie aj stredné náročné trate pre celé rodiny. Užiť si lyžovačku je možné aj v blízkej obci Litmanová, ktorá je vzdialená 25km od hotela.
Možnosti výletov a perspektívy Hotela Magura rozširuje aj blízkosť Poľska a to ja z pohľadu poskytovania zaujímavého oddychu na Slovensku pre poľských hostí.

LOKALITA A OKOLIE:
- situovaný priamo v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy v krásnom prostredí pohoria Spišská Magura
- vzdialenosť od prírodných liečebných kúpeľov 200-300 m, lyžiarske stredisko 700-800 m
- okolie ponúka množstvo rôznych aktivít, splavy po rieke Dunajec, turistika, cykloturistika, Spišský hrad, prehliadka Ľubovnianskeho hradu, Múzeum Červený Kláštor, obec Litmanová, krátery a termálne pramene...
- blízkosť hraníc – Poľsko 25 km,
- občianska vybavenosť – pošt