Predaj komerčného objektu 1422 m2, Senica

19, dnes 0

Predaj komerčného objektu 1422 m2, Senica

19, dnes 0
Slovakia Trnavský kraj Senica Published May 2, 2019 ID #177687

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný komerčný objekt, nachádzajúci sa na hlavnom ťahu v Senici smer Holíč a Trnava, 200m od centra mesta a 50m od Kauflandu.Prístup na pozemok je priamo z hlavnej komunikácie, z ulice Hurbanova.
Celková výmera pozemku je 1 128 m2, z čoho zastavaná plocha prevádzkovej haly je 711 m2. Budova je dvojpodlažná s celkovou výmerou podlahovej plochy 1422m2, v súčasnosti plne využívaná.
Na prízemí sa nachádzajú sklady, predajňa a kuchynka, poschodie je využívané ako: sklady, prevádzkové priestory, šatne, kotolňa, kancelárie, sociálne zázemie.
Technické údaje: v objekte sa nachádzajú všetky IS – elektrina 220/380 V, mestská voda, kanalizácia, plyn, kúrenie je ústredné, v priestoroch vyriešené radiátormi. Výhody objektu: - bezproblémové parkovanie priamo pred objektom - zrekonštruovaná nehnuteľnosť bez ďalších investícií, - kamerový systém a alarm, - nákladný výťah s nosnosťou 1000 kg, - výborná poloha – centrum mesta.
Prevádzková hala, ako je evidovaný objekt na liste vlastníctva, sa predáva z dôvodu rozširovania existujúcej firmy, ktorá tam má sídlo.
Mesto Senica disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a v blízkosti objektu sieťou služieb a obchodov.
Cena na vyžiadanie u makléra.