+ Pridať inzerát

PREDAJ: budúci stavebný pozemok na príjemnom mieste v Ružino

82, dnes 0

PREDAJ: budúci stavebný pozemok na príjemnom mieste v Ružino

82, dnes 0
Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published July 12, 2019 ID #574970

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s výmerou 513 m2 na konci zástavby rodinných domov a začiatku pozemkov záhradkárskeho zväzu. Pozemok sa nachádza v lokalite Ružinov, Krajinská cesta, oproti Cintorínu Vrakuňa. Popri pozemku preteká Malý Dunaj, čo poskytuje aj dobré možnosti rekreačného využitia. Prístup k pozemku je po betónovej a kamenistej dobre upravenej ceste. Od tejto cesty k samotnému pozemku sa ide po krátkej prístupovej ceste; spoluvlastnícky podiel na tejto prístupovej ceste je tiež súčasťou predaja.


Na pozemku sa v súčasnosti nachádza menšia murovaná, podpivničená chata. Pre tento pozemok bol vypracovaný projekt rodinného domu, ktorý počíta s využitím časti múrov a pivnice tejto pôvodnej chaty. V prípade záujmu je tento projekt súčasťou predajnej ceny.


Podľa ÚPI je daná lokalita určená na stavbu nízkopodlažnej zástavby rodinných domov. Nachádza sa tu aj veľmi úrodná pôda poskytujúca výborné možnosti pestovania - na pozemku sa nachádza veľa kvalitne rodiacich ovocných stromov a kríkov.


Na pozemok je v súčasnosti podaná žiadosť o stavebné povolenie, ktorá je v štádiu konania.


IS: studňa na pozemku, voda a elektrina v ceste, plánovaná žumpa

Cena pozemku: 115 000 €.


Kontakt: Ing. Roman Maletz, 0948 466336, [email protected]