+ Pridať inzerát

IBA U NÁS Veľký rovinatý pozemok 2564 m2, cca 40x68m, Ilava

Slovakia Trenčiansky kraj Ilava Published February 19, 2020 ID #677749

AstonReal ponúka na predaj veľký rovinatý stavebný pozemok cca 40x68m, vo výmere 2564 m2 v Ilave, na novo zastavanej ulici Hurbanova. Na uvedenej ulici vzniká nová zástavba rodinných domov a predmetný pozemok je posledný v rade. V súčasnosti vedie k pozemku neupravená prístupová cesta, od poslednej asfaltovej komunikácie je to cca 1500m, ktorú mesto v priebehu krátkeho obdobia plánuje upravovať na spevnenú príjazdovú komunikáciu. Mesto taktiež plánuje výstavbu protihlukovej steny od strany železnice. Pozemok je rovinatý, prázdny a nie je oplotený. Všetky inžinierske siete (plyn, elektrina, voda) sú v dosahu z pozemku cca 25m, kde práve prebieha výstavba rodinného domu. Odpad je riešený v súčasnosti septikom, mesto pracuje na pláne zavedenia kanalizácie do danej ulice. Rozmery pozemku na mape sú orientačné. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Pozemok je zameraný (parcela "C"), momentálne evidovaný ako orná pôda, a prebieha konanie o vyňatí predmetného pozemku z poľnohospodárskej pôdy za účelom stavebného využitia.

Vzhľadom na veľkosť pozemku je možné jeho rozparcelovanie na menšie pozemky.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, [email protected]

Dodatok k cene: , vrátane provízie
Rozloha pozemku: 2564m²
Vlastníctvo: osobné
Kanalizácia: septik
Inžinierske siete: blízko
Orientácia: juhozápadná
Terén: rovina