+ Pridať inzerát

Polyfunkčná budova vo výbornej lokalite na predaj

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published February 19, 2020 ID #678557

B10 Vám ponúka na predaj/prenájom Polyfunkčný objekt vo výbornej lokalite, Chrenová. Plocha pozemku na ktorom sú všetky inžinierske siete je 172 m2, z toho zastavaná plocha je 123 m2. Tehlový dom má 2 poschodia a k tomu je celý podpivničený. Je to zaujímavá ponuka pre niekoho kto chce rozbehnúť podnikanie (penzión, obchod, reštaurácia...). K domu patrí aj priestranná garáž.

Dispozícia: 1. suterén: chodba, schodisko, dve väčšie miestnosti,ktoré sa môžu využiť ako dve ubytovacie izby, dve menšie miestnosti, ktoré sú vhodné prerobiť jednu na kuchyňu a druhá môže slúžiť ako sušiareň prádla. Pod schodiskom sa nachádza malý príručný sklad na posteľnú bielizeň, ďalšia miestnosť slúži ako práčovňa, ale nachádza sa v nej aj samostatne WC a sprcha. 2.Prízemie tvorí: priestranný vstupný vestibul s recepciou, ktorá je vyrobená z masívu, kuchyňa, ktorá je kompletne zariadená s chladničkou, varnou platňou, digestorom, umývačkou riadu a rúrou na pečenie, komplet výbava porcelánu,skla a príborov. Prízemie tvorí aj vkusne zariadený apartmán s kúpeľňou.

3.Poschodie domu tvoria dva samostatné apartmány, každý s kúpeľňou a soc. zariadením.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 66257

Cena: dohodou

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku