+ Pridať inzerát

Na predaj polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou (091-18-T

Published February 19, 2020 ID #678721

Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou. Tento objekt je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 3586m2. Pôvodne slúžil miestnej nemocnici ako liečebňa dlhodobo chorých. Postavený bol začiatkom 90 tých rokov. Pôvodne dve samostatné budovy časť A a B boli v strede prepojené časťou C. Budova je napojená na všetky inžinierske siete a vedie k nej asfaltová prístupová cesta.
Budova pozostáva z prízemia a 3 nadzemných poschodí. V strednej časti sú dva funkčné výťahy (strojovňa je na streche.). Na každom poschodí sa nachádzajú izby, sociálne zariadenia, kuchynky, sklady ....
Prízemie má rozlohu cca 820m2. Aj ostatné poschodia sú približne rovnakých rozmerov. Celkový súčet podlahovej plochy je cca 3280m2.
V roku 2002 prešiel objekt rekonštrukciou. Obvodové murivo je zateplené, okná sú plastové. Budova je vo veľmi dobrom stave. Je tu široká možnosť využitia nehnuteľnosti (administratíva, sklady, byty....)


V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv.

Ďalšie informácie ohľadom nehnuteľnosti veľmi rád podám osobne pri obhliadke nehnuteľnosti.

Neváhajte ma kontaktovať:
Bc. Tomáš Harasim
t.č.: 0915 186 745
e-mail: [email protected]