+ Pridať inzerát

EXKLUZÍVNE - predaj BUDOVA, Rožňava

Slovakia Košický kraj Rožňava Published July 12, 2019 ID #566957

EXKLUZÍVNE: Ponúkame na predaj priestrannú budovu, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite mesta Rožňavy.

Tento rodinný dom stojí na pozemku o výmere 564 m2, s úžitkovou plochou o výmere cca 500 m2 (bez plochy externých terás), pozostáva zo 6 obytných miestností a príslušenstva:

I. časť DOMU:
samostatný trakt domu využiteľný na podnikanie – nachádzajú sa tu predajňa, sklady, kancelária, nakladacia rampa pre vykládku tovaru;

II. časť DOMU:
na prízemí sa nachádza vstupná časť do súkromnej časti rodinného domu, vonkajšia terasa

na poschodí sa nachádza dlhá chodba, a z tejto sa vchádza do jednotlivých miestností: kuchyňa, 2 x obývačka, spálňa, kúpeľňa, WC, špajza

v podkroví bola vytvorená zobytnená časť: 2 x izba, kúpeľňa, WC.


Rodinný dom bol postavený v roku 1993 z materiálu tehla/kváder; strecha je pôvodná – vlnitý eternit; v minulosti bolo realizované odizolovanie stavby; vykurovanie objektu (drevo + plyn); verejný vodovod.

Táto nehnuteľnosť je ideálnym spojením rodinného podnikania a bývania, resp. v prípade, ak budúci majiteľ nebude mať sám záujem podnikať, môže dať časť prízemia domu do prenájmu (samostatný elektromer + plynomer).
V prípade rozumného podnikateľského plánu je táto nehnuteľnosť ideálna na prebudovanie na ubytovacie kapacity (vhodné vnútorné rozloženie miestností) so spoločnými sociálnymi zariadeniami.

Na pozemku sa nachádza garáž.

Poschodie: neuvedené
Počet poschodí: 3
Dodatok k cene: , vrátane provízie, možnosť HÚ
Obytná plocha: 500m²
Rozloha pozemku: 564m²
Úžitková plocha: 500m²
Vlastníctvo: osobné