+ Pridať inzerát

Znížená cenaDOM v Beluši časť Podhorie

Slovakia Trenčiansky kraj Púchov Published August 9, 2019 ID #663896

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom s výmerou cca 152 m2. Dom sa nachádza na 1001 m2 pozemku a situovaný je vo vyhľadávanej obci Beluša časť Podhorie vzdialenej len 7 km od mesta Púchov.

Dispozičné riešenie: Dom je rozdelený na dve časti: dve dvojizbové bytové jednotky. Každá časť má svoj samostatný vchod. Spojením jednotiek vznikne komfortný 5.izbový dom. Vstupná veranda, chodba, samostatné WC , kúpeľňa, špajza, kuchyňa s obývačkou a spálňa.

Kúrenie je krbom v kombinácií s infrapanelmi. Plyn je dovedený na pozemok, zdrojom vody je studňa a odpad je riešený žumpou.

Môj tip: Výborná investícia! Dom sa nachádza na začiatku novovybudovanej obytnej štvrti rodinných domov, neďaleko najväčšej obce na Slovensku – Beluša s kompletnou občianskou vybavenosťou. 5.izbový dom ponúka komfortné bývanie v novostavbe, ale vzhľadom nato, že je dom rozdelený na dve časti, je možnosť v jednej časti prevádzkovať malú cukráreň, kaviarničku, prípadne krčmu. Alebo môže dom nový majiteľ prenajímať ako dva 2.izbové byty. Naozaj veľa možností ponúka tento dom!

Pri rýchlom jednaní DOHODA istá!

Odporúčam vidieť!

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 51561

Cena: 145000 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku