+ Pridať inzerát

ZĽAVA Rodinný dom, Koválov, okres Senica

Slovakia Trnavský kraj Senica Published January 23, 2020 ID #674431

PREDSTAVUJEME Vám tento rodinný dom učený na predaj v obci Koválov, vzdialenej 10 km od Senice. Jedná sa rodinný dom v osobnom vlastníctve. Nachádza sa na mierne svahovitom  pozemku o výmere 1356 m2. Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom, s dvoma bytovými jednotkami, s príslušenstvom. Je samostatne stojaci. Dom je čiastočne podsklepený. Celková úžitková plocha domu  je cca 250 m2. Dom je napojený na tieto siete: elektrina, plyn, voda.  Má vlastnú čističku odpadových vôd. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené  plastové okná a v spodnom byte bola urobená bezbariérová kúpeľňa s WC. Dispozícia domu je nasledovná: v suteréne je kotolňa s práčovňou a sklad. Na prvom podlaží je vstupná chodba, kuchyňa, komora, obývačka, 3 spálne, bezbariérová kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, sklad s výlezom na povalu a schodisko na druhé podlažie. Na druhom podlaží sa nachádza druhá samostatná bytová jednotka, ktorá má dispozíciu: vstupná chodba, kuchyňa, obývačka a kúpeľňa s vaňou a WC. Suchá povala poskytuje dostatok úložného priestoru na sezónne veci. Na pozemku sa nachádzajú aj hospodárske budovy. Pozemok je celý oplotený. Je vypracovaný nový geometrický plán. Dom je kúpou voľný. Cena domu je 84 999 €. Mesačné náklady za plyn, elektriku a vodu na prevádzku domu sú do 200 €. Obec Koválov má dobrú občiansku vybavenosť a autobusové spojenie. Tento dom nájdete v ponuke iba u nás.


Obhliadka možná, po dohode s maklérom.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 563 185 alebo na e-maile: elen[email protected] ID ponuky: 23874.


U nás navyše dostanete bezplatné poradenstvo,  kompletný právny servis, katastrálny servis, znalecké posudky, protokolárne odovzdanie vrátane prepisu energií.


MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia 2560/18A, Dom Služieb, 2. poschodie 905 01 Senica