+ Pridať inzerát

TOP CENA 3 izb.RD + 2 izb. prístavba v Maduniciach

566, dnes 0

TOP CENA 3 izb.RD + 2 izb. prístavba v Maduniciach

566, dnes 0
Slovakia Trnavský kraj Hlohovec Published September 23, 2019 ID #667442

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Madunice na pozemku s výmerou 580 m2, v tichej, slepej uličke s uzatvoreným dvorom.Má výborné dispozičné riešenie na dvojgeneračné bývanie.

Predná časť domu - vstup z ulice, nové bezpečnostné dvere, garáž s automatickou bránou, z ktorej sa vchádza do domu a do záhrady.Zadná (pôvodná časť) domu má samostatný vchod zo záhrady a s prednou časťou domu je prepojená vykurovanou chodbou!

Dispozícia 18 ročnej poschodovej stavby domu:

Prízemie: vstupná chodba, hala s krbom - prieduchy na poschodie, obývacia izba, vchod do pivnice.V pivnici je kotol na tuhé palivo a vínna klenbová miestnosť so sedením a odvetrávaním.

Poschodie: kuchyňa, kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou, dve nepriechodné izby - z jednej je výstup na balkón a špajza s výstupom na povalu.Okrem kuchyne sú všetky okná nové, plastové, drevené majú izolačné trojsklo.

Dispozícia pôvodného - staršieho domu:

samostatná kuchyňa, špajza, kúpeľňa spojená s toaletou a dve priechodné izby.Prístavba je v pôvodnom stave, suchá a vykurovaná samostatným kotlom. Na pozemku sa nachádza altánok, dieľňa a vlastná studňa s čerpadlom.

Výhody:

tiché, nerušené bývanie v malej, tichej uličke, vykurovanie plynovým kotlom, kotlom na tuhé palivo a krbom (minimálne mesačné náklady) - prieduchy z krbu sú aj na poschodí domu, z garáže vstup priamo do domu a do záhrady.

KÚPOU VOĽNÝ! BEZ TIARCH!

V prípade požiadaviek na pozemok s väčšou výmerou je možné dokúpiť 500 m2!

Obec Madunice disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou: škôlka, škola, lekáreň.Má výborné napojenie na diaľnicu D1.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 53428

Cena: 99900 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku