+ Pridať inzerát

REZERVáCIA na veľký poschodový RD s garážou v Trnovci

Slovakia Trnavský kraj Skalica Published February 19, 2020 ID #677024

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • ZĽAVA* Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Trnovec, okres Skalica, vzdialenej 8 km od Skalice a 20 km od Senice. Dom je samostatne stojaci, má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie. Je postavený na pozemku o rozlohe 1400 m2.
Napojený je na elektrinu, obecný vodovod, kúrenie plynové - radiátory, kanalizácia - žumpa. Dom bol kolaudovaný v roku 1977 a rekonštruovaný v roku 2003. Boli vymenené plastové okná a zriadená plynová prípojka, a plynový kotol. Dom je postavený z klasických stavebných materiálov - siporex, priečky sú tehlové a stropy železobetonové stropné panely. Podlahy sú betonové potery a dlažba. Pozemok je pekný upravený a rovinatý.
Dispozičné riešenie: Prízemie - vstupná chodba, predsieň, garáž, kuchyňa, izba, kúpeľňa s WC, schodisko do pivnice a na poschodie. Poschodie - tri obytné izby + priestranná obývacia izba s lodžiou do dvora s krbom. Pivnica - dve kotolne, práčovňa, skladové miestnosti. Rodinný dom je predajom voľný.
Cena: 113.000 €
Cena po zľave: 99.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk.
Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti.
Kontakt: Andrea Horváthová - 0904 327 102
Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica
grand-reality.sk