+ Pridať inzerát

Predaj veľkého rodinného domu, Čierna Voda okr. Galanta

Slovakia Trnavský kraj Galanta Published August 9, 2019 ID #665217

Ponúkame Vám  na predaj veľký  rodinný dom v obci Čierna Voda pri Galante. Celková výmera pozemku, na ktorom je dom postavený, je 600 m2, zastavaná plocha je 174 m2, úžitková plocha 259 m2.  Prízemie a prvé poschodie má 139 m2, ostatná rozloha domu sú obývateľné izby v dvoch polosuterénoch, garáž a technická miestnosť s pivnicou. Dom bol postavený v roku 1988 z kvádra.


DISPOZÍCIA DOMU: 4 izby + kuchyňa na prízemí a prvom poschodí, ďalšie 3 izby v polosuterénoch s denným svetlom + príslušenstvom k domu.


prízemie: vstupná chodba,  samostatné WC s umývadlom, veľká hala, kuchyňa, vedľa ktorej je špajza, veľká obývacia izba, z ktorej je vstup na loggiu a do záhrady, schodište na 1. poschodie a na dve polosuterénne podlažia.


prvé poschodie: 3 nepriechodné veľké izby a kúpeľňa s vaňou a WC.

prvé polosuteréne podlažie:1 veľká obývateľná izba s oknami nad úrovňou pozemku a východom do záhrady, garáž, práčovňa, sušiareň.

druhé polosuteréne podlažie: 2 obývateľné izby s oknami nad úrovňou pozemku, východ na terasu, technická miestnosť, ďalšie miestnosti na uskladnenie vecí.


Dom je udržiavaný a je po čiastočnej rekonštrukcii, má nové plastové dvere, plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, vonkajšími roletami, na podlahách sú drevené parkety, plávajúca podlaha, dlažba, betón. Na prízemí sa nachádza veľká keramická pec, s ktorou je možnosť vykúriť prízemie a čiastočne aj prvé podlažie. Vykurovanie je plynovým kotlom a je zabezpečené radiátormi vo všetkých štyroch podlažiach.  Dom je napojený na verejný vodovod, obecnú kanalizáciu, na pozemku je  funkčná studňa na polievanie záhrady. Za domom  sa nachádza veľká krytá terasa, za ktorou sú ďalšie skladové priestory. Garáž je súčasťou RD vstup je možný zvonku aj zvnútra domu. V dome je zavedený interntet + satelit.


Náklady spojené s užívaním RD sú približne 215,- Eur / 4 osoby (plyn, elektrina, voda, smeti, TV)  
 
Obec Čierna Voda je vzdialená len 13 km od okresného mesta Galanta, cca 50 km od Bratislavy. Leží na okraji Žitného ostrova, popri obci preteká rieka Čierna voda, ktorá vytvára krásnu prírodnú scenériu. Výborná lokalita na bývanie, tiché prostredie, dobrá občianska vybavenosť - OÚ, MŠ, ZŠ, pošta, obchody, reštaurácie. Vhodné miesto na rybárčenie, cyklistiku, turistiku, vodné športy, potápanie, golf. V blízkosti sa nachádza Areál športu a relaxu AQUAREA a Sedin Golf Resort.


Cena: 97 000 €.  (možnosť financovať cez HU)


PROSÍM KONTAKTOVAŤ LEN NA 0948 192 844, ALEBO [email protected] ĎAKUJEM.


PROVÍZIA PRE RK ZO STRANY KUPUJÚCEHO JE 2000,- EUR. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO.