+ Pridať inzerát

Predaj, rodinný dom Poltár, Tichá lokalita, Veľký pozemok -

223, dnes 0

Predaj, rodinný dom Poltár, Tichá lokalita, Veľký pozemok -

223, dnes 0
Slovakia Banskobystrický kraj Poltár Published July 11, 2019 ID #538818

Ponúkame na predaj rodinný dom v osobnom vlastníctve na vysporiadanom pozemku o výmere 1157m2 v tichej časti mesta Poltár.

Tento priestranný trojpodlažný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2016 (plastové okná a dvere na prvom nadzemnom podlaží, nový kondenzačný plynový kotol, plávajúce podlahy). Prízemie pozostáva z dvoch izieb, chodby, dvoch komôr, kúpeľne s WC a technickej miestnosti. Prvé nadzemné podlažie tvorí závetrie, chodba, obývačka, spálňa, kuchyňa, jedáleň so schodiskom a kúpeľňa s toaletou. Druhé nadzemné podlažie tvoria štyri izby a toaleta.

Podlahy izieb sú tvorené prevažne plávajúcimi podlahami a drevenou dlážkou štvorcového tvaru, na chodbách sú keramické dlažby. Obvodové múry - betónové tvárnice, sedlová strecha - eternitová krytina, okná a dvere - plastové a drevené. Vykurovanie - ústredné kúrenie - kotol na plyn a pevné palivo, sporák na tuhé palivo. Komín s nerezovou vložkou. V dome je napojená obecná voda. Kanalizácia - septik. Dom bol kolaudovaný v roku 2005.

K rodinnému domu prináleží pozemok so záhradou. Na záhrade sa nachádza letná kuchynka so sporákom na pevné palivo s plochou 20m2, postavená v roku 2012, do ktorej je privedená voda z verejného vodovodu a el. en. 220V. Na pozemku je možné pestovať ovocie a zeleninu, chovať menšie zvieratá, mať vlastný bazén. Možnosť parkovania vo dvore alebo pred domom. Rodinný dom sa nachádza v pokojnej časti mesta, slušní susedia. V meste je plná občianska vybavenosť, autobusové a vlakové spojenie. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 514 009 alebo na [email protected] ID ponuky: PT-45952

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.