+ Pridať inzerát

Predaj, rodinný dom Mýtna, Znížená cena

Slovakia Banskobystrický kraj Lučenec Published September 3, 2019 ID #666839

Ponúkame na predaj super rodinný dom v pôvodnom ale zachovalom stave z 80-tych rokov, ktorý si môže budúci majiteľ zmodernizovať a prerobiť, aj postupne, podľa vlastných predstáv. Dom ma veľký potenciál pre budúcu rodinu aj vďaka polohe a dispozícii miestností. Rozloha pozemku je 1045m2. Obytná plocha domu je 200 m2, nieje príliš veľký, ani malý, vhodný pre viacčlennú rodinu. Je svetlý, zdravý a na veľmi dobrom mieste v obci Mýtna. Nenachádza sa na hlavnej ulici, ale ani od ruky, čo poskytne budúcemu majiteľovi možnosť dochádzať za prácou aj do Zvolena vzdialeného 30 minút.


Prízemie : Do domu vojdete veľkými vstupnými dverami, po ľavej strane je vstupná hala s krbom a po pravej šatník, vpredu schodisko. Keď budete postupovať vpred, po pravej strane je menšia kuchynka a menšia obytná miestnosť, čo by sa dali prepojiť a vytvoriť jednu väčšiu miestnosť. Po ľavej strane je kúpelňa s WC a vedľa je menšia obytná miestnosť čo by sa dalo tiež prepojiť a vytvoriť tým veľkú kúpeľňu. Na konci chodby je vchod do dvora a schodisko do pivnice a kotolne. Okná aj podlahy sú na prízemí v pôvodnom stave.

Suterén : Dom je z polovice podpivničený, v pivnici sa nachádza kotol na plyn a aj tuhé palivo - drevo. V pivnici sú skladové priestory, kotolňa a drevo. Pivnica je suchá.

1. NP. Zo slnečnej chodby sa po pravej strane vojde do obývacej miestnosti z nej sa ide cez priechodnú jedáleň až do kuchyne so špajzou. Tento priestor je svetlý a veľkorysý s dvoma výstupmi na polozapustenú loggiu z obývačky aj kuchyne. Po ľavej strane chodby sa nachádzajú 3 obytné miestnosti vhodné na spálňu a dve detské izby. Po ľavej strane je taktiež oddelené WC s kúpelňou. Spojením WC a kúpelne by vznikla skvela veľká kúpelňa.
V chodbe a dvoch obytných miestnostiach na poschodí bola položena plávajúca podlaha. Ostane podlahy aj okna sú v pôvodnom stave.

Pozemok : Je rovinatý, nachádza sa na ňom nová plechová dielnička, skleník a niekoľko ovocných stromov. Omietka zvonka je brizolit v dobrom stave a obklad.

Strecha je plochá, plechový pravidelne natieraná.
Energie sú 130 €/mesačne vrátane elektriky, plynu aj vody, keďže sa dá kúriť aj drevom.
Na pozemku je aj vlastná studňa. Dom je pripojený na verejnú kanalizáciu a vodu.
Dom je v osobnom vlastníctve bez tiarch.
Treba vidieť.
Možná dohoda na cene pri vážnom záujme.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 776 676 alebo na [email protected] ID ponuky: LC-45680

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lok