+ Pridať inzerát

PREDAJ: 6 izb. rod.dom 220 m2, pozemok 360m2, čiast. podpivn

173, dnes 0

PREDAJ: 6 izb. rod.dom 220 m2, pozemok 360m2, čiast. podpivn

173, dnes 0
Slovakia Trnavský kraj Galanta Published July 12, 2019 ID #575707

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Veľký Grob. Dom je postavený na pozemku s rozlohou 360 m2, zastavaná plocha domu je 125 m2, je čiastočne podpivničený.

Nehnuteľnosť pozostáva z prízemia: hala, kuchyňa so zadným východom na záhradu, izba, veľká technická miestnosť, garáž. Poschodie: veľká hala s východom na balkón, obývacia izba, spálňa, 2 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou, toaleta. V pivničnom priestore sa nachádza vodáreň a ďalší úložný priestor. Dom je postavený v r. 1986. V roku 2014 prešiel rekonštrukciou, ktorá pozostávala výmenou strechy, výmenou okien za plastové, vymenené vchodové a garážové dvere. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom s radiátormi, ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom, dom je napojený na vodu z vlastnej studne a odpad je vedený do žumpy. Orientácia domu je V/Z.

Dom sa nachádza priamo v centre obce v príjemnom prostredí, v priamej blízkosti je dobrá občianska vybavenosť obce: MŠ, ZŠ, zdravotné stredisko, obchody, pošta, autobusové spojenie s dobrou dostupnosťou do mesta Senec, na Slnečné jazerá a tiež diaľnicu D1.

Treba vidieť! Teším sa na obhliadku s vami.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.