+ Pridať inzerát

Ponúkame na predaj rodinný dom, Košice - Barca

Slovakia Košický kraj Košice Published August 9, 2019 ID #666182

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 5 - izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a kľudnej lokalite mestskej časti Košice - Barca. Nachádza sa na rovinatom slnečnom pozemku, ktorého celková rozloha je 483 m2 a z toho zastavaná plocha je 98 m2. Dom je samostatne stojací na konci ulice a v okolí sa nachádza len príroda.

Postavený bol v r.1981 z materiálov tehla a kváder. Strecha je rovná plechová. V celom dome boli menené iba plastové okná, inak je v pôvodnom stave. Dom je čiastočne podpivničený.
Dispozícia domu pozostáva:
Suterén: pivnica a kotolňa
Prízemie: vstupná chodba, obývacia miestnosť, kuchyňa s novšou kuchynskou linkou, 2 x komora, kúpeľňa, WC, schodisko a garáž
1.poschodie: schodisko, 4 x izba, WC a balkón

Dom je napojený na všetky inžinierske siete a má aj vlastnú studňu, ktorú je možné taktiež využívať. Má vlastný kotol plynový ale aj na tuhé palivo. V dome je zavedený internet Antik. Parkovanie je možné v garáži o výmere 20 m2, ale aj pred domom. Mesačné náklady sú 180 eur/ 6 osôb.

V Blízkosti sa nachádza MHD, SAD, Základná škola, potraviny, miestny úrad, kostoly, penzión, atď.... Tiché prostredie Vám umožňuje pokojné bývanie v krásnom prostredí a zároveň blízko centra. Nádherný výhľad z balkóna je taktiež neopísateľný, nakoľko okolo Vás niesú žiadne domy, ale len príroda.
Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti..... V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č.: 0903654343
Počet poschodí: 2
Počet izieb: 5
Dodatok k cene: , vrátane provízie
Zastavaná plocha: 98m²
Obytná plocha: 196m²
Celková rozloha: 483m²
Rozloha pozemku: 483m²
Úžitková plocha: 196m²
Vlastníctvo: osobné
Stav: pôvodný
Odvoz odpadu: áno
Voda: studňa a vodovod
El. napätie: 230/400V
Plyn: áno
Internet: lokálny poskytovateľ
Kúpeľňa: vaňa
Vykurovanie: áno
Balkón: áno
Pivnica: áno
Garáž: áno
Parkovanie: áno
Postavené z: tehla
Zariadenie: čiastočne
Strecha: pôvodná
Káblová televízia: áno
Okná: plastové
Terén: rovina