+ Pridať inzerát

Ponúkam na predaj dom v lokalite Senec, , pozemok 600 m2.

211, dnes 0

Ponúkam na predaj dom v lokalite Senec, , pozemok 600 m2.

211, dnes 0
Slovakia Bratislavský kraj Senec Published July 12, 2019 ID #576803

Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu – bungalovu v prevedení štandard v obci Kráľová pri Senci, ktorá je vzdialená len 4,5 km od okresného mesta Senec. Rodinný dom - bungalov je postavený na rovinatom pozemku z kvalitných materiálov, múry z kvádrov ytong, plastové okná s 3-sklom, je zateplený 12 cm polystyrénom, OV, na podlahách je keramická dlažba, 2 kúpeľne – jedna so sprchovým kútom, umývadlom a WC, je tu tiež bojler na ohrev teplej vody a druhá kúpeľňa je s vaňou, umývadlom a WC, v kuchyni je urobená príprava na osadenie kuchynskej linky, na streche je škridla Mediteran, plastové vchodové dvere, kúrenie podlahové s tepelným čerpadlom, voda je z obecného vodovodu, na pozemku je tiež studňa na polievanie záhrady, odpad riešený žumpou. Rodinný dom bude štandardne dokončený v júni 2019. Obytná plocha domu je 106 m2, plocha pozemku 600 m2, za domom je príprava na záhradnú terasu.

Dispozícia domu:
- vstupná chodba s plastovými vchodovými dverami,
- za vstupnou chodbou sú vľavo vchody do obidvoch kúpeľní a vpravo vstup do jednej z
izieb, oproti vchodovým dverám je vstup do obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou. V
obývačke je osadené francúzske okno ako vstup na terasu s do záhrady,
- z obývačky sú vstupy do ďalších dvoch izieb.

Izby sú orientované na východ a západ.

Rodinný dom sa predáva v štádiu štandard a poskytne svojim novým majiteľom príjemné prostredie na život a relaxáciu, čo umocní aj veľká záhrada, ktorú si bude môcť vybudovať nový majiteľ podľa svojich predstáv a prianí.

Obec Kráľová pri Senci má približne 1600 obyvateľov, má základnú občiansku vybavenosť, obchody, služby, v obci je základná škola, všeobecný lekár, zubná ambulancia, lekáreň, pošta, futbalové ihrisko a ďalšie. Viac obchodov a služieb je v neďalekom okresnom meste Senec. Od centra Bratislavy je Kráľová pri Senci vzdialená len 30 km


Cena za dom vo vyhotovení štandard s pozemkom: 155.900,- Eur

Cena je konečná a je vrátane všetkých poplatkov a služieb spojených s predajom nehnuteľnosti.

Kúpu môžete financovať aj prostredníctvom hypotéky, ktorú Vám vybavíme čo najvýhodnejšie. Náš maklér Mgr. Eva Kelemenová vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je konečná a úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.